Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram Kullanıcı Adları Kripto Para Kazandırıyor

telegram_fragment_satis_ton_para_kazan.jpg

Kripto para sektöründe yoğun olarak kullanılan Telegram hesapları artık başlı başına bir gelir kaynağı olma yolunda ilerliyor. TON Platformu tarafından faaliyete geçirilen açık arttırma platformu Fragment sayesinde artık Telegram kullanıcı adları açık arttırma yoluyla satılabilecek. Telegram kulanıcı adlarına aşina olanların bileceği üzere minimum 5 karakter sınırı bulunan kullanıcı adlarına ilave olarak Fragment platformunda 4 karakterli kullanıcı adları da satışa sunulacak. Özellikle açık arttırma özelliği devreye alındığından beri 4 karakterli hesaplara ilgi yoğun.

TON platformu tarafından faaliyete sunulan Fragment üzerinden açık arttırma yoluyla hesap satın alabilmek için öncelikle bir TON cüzdanı sahibi olmanız gerekiyor. Buna yönelik Fragment sitesinde gerekli yönlendirmeler mevcut. TonKeeper kullanıyorum ben. Daha sonrasında bu cüzdan üzerinden bir cüzdan oluşturmak gerekiyor. Gizli kelimeleri kesinlikle not edin, ileride sorun yaşamayın. Daha sonra cüzdanı oluşturmaya müteakip Fragment platformuna cüzdanınız ile bağlanın. Açık arttırmada kullanacağınız Telegram hesabını da bu hesaba bağlayın. Eğer şartları sağlıyorsanız açık arttırma için hazırsınız. Ben fazla bir hesabımı satışa koydum. Bakalım satılacak mı? (gateusa).

Gerekli şartları sağlarsanız dedim. bunun sebebi şu an bir kullanıcı hesabı alırsanız satamıyorsunuz mesela. Tam olarak satış yapamamanın kaynağını söylemiyor ama genelde ya kural ihlalleri ya da hesabın çok yeni olması bu sorunu doğurabiliyor.

Açık arttırmaya koydum. Ya satılmazsa;

Öncelikle açık arttırmaya çıkardığınızda arttırma hemen başlamıyor. İlk teklifin verilmesi gerekiyor. İlk teklif verildiğinde açık arttırma başlayacak. Sonrasında ise site komisyonu sonrası hesabınıza kalan miktar yatacak. Kazançlar TON üzerinden yatırılıyor. TON pek çok borsada listelidir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,694
Son üye
CryMsty
Geri