Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tellor (TRB) Hakkında Düşünce ve Öngörüleriniz

Merhaba değerli üyeler.

2023'ün son günlerinde yaptığı devasa çıkış ve 2024 yılının ilk gününde yaşadığı derin düşüşle tüm dikkatleri üzerine çeken TRB hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce TRB bir scam mı? Balinaların avlanma sahası mı? Yoksa olması gereken hareketleri mi yapıyor?

Oracle ile ilişkili olması, merkeziyetsiz olması, arzının da çok ve sınırlı olması sebebiyle ben halâ ucuz bile olduğunu düşünüyorum.

Ama balinalar için de tam bir kırbaç. Bunu eline alan hiç acımıyor! Bu yönüyle normal kullanıcılar için tam bir para öğütme makinası da diyebiliriz.

YTD.

Blk_icon_current.png

Ufak ufak düşüyor. 100 dolar altına indiği an alırım. Olur da 50 doların altına inerse daha çok alırım.

Bir önceki zirvesini gördüğünde 140 dolardan TRB alan balinalar vardı. O zaman, o balinalara güvenerek 500 doları göreceğine inanıyordum ki, fazlasını gördü.

Şu an halâ bunu elinde tutan balinalar var. 600 dolara bile satmadılar. Yeni hedefi 1000 dolar olabilir.

O yüzden ben "TRB ile devamke" diyorum.

Bu mesaj, şahsi olarak aldığım riski ifade etmektedir. Ben de zaman zaman zarar edebilen birisi olarak bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını özellikle belirtmek isterim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri