Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Temmuz ayinda ethereum mi̇ni̇ng bi̇ti̇yormu???

Merhaba Arkadaşlar Ben Ethereum miningi yapıyorum güzel bir rig sistemim var son zamanlarda ethereum için mining bitecek deniliyor konuyu epeydir araştırıyorum
Elde etmiş olduğum bilgilere göre ethereum 2.0'a tamamen geçtiği zaman madencilik tamamen Anlatmak istediğim şu emekler verip kurduğumuz riglerimiz çöp oldu
sanal Alemde hiçbir şeyin garantisinin olmadığınıda bir kere daha öğrenmiş oldum saygılar

Konuyu açtığımız bölüme dikkat edelim. Uygun bölüme taşındı.

Merhaba Arkadaşlar Ben Ethereum miningi yapıyorum güzel bir rig sistemim var son zamanlarda ethereum için mining bitecek deniliyor konuyu epeydir araştırıyorum
Elde etmiş olduğum bilgilere göre ethereum 2.0'a tamamen geçtiği zaman madencilik tamamen Anlatmak istediğim şu emekler verip kurduğumuz riglerimiz çöp oldu
sanal Alemde hiçbir şeyin garantisinin olmadığınıda bir kere daha öğrenmiş oldum saygılar
Bence kapanmaz. Kapanmamalı okadar ekran kartı mining sistemleri ne olucak peki hurdacıyamı gidicek :( arkadaşlarım kredi çekip sistem aldılar çoğu kişide youtube de falan izlediğime göre herkes yatırımı fena şekilde yaptı...

Kapanmaz merak etme çünkü bitcoinle karşılık yapıldı eth. Evet madenciliği katılımcı cok oldugu icin zorlaştı bu aynı sert toprağı kazmak gibi.ama yapacak birsey yok dostum ayda 1 eth alsan kar kardır şimdilik..bitcoin biterse eth ve diğerleri biter ;)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,263
Kullanıcılar
6,708
Son üye
egecpp
Geri