Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Thodex'te Kalan Paranızı Kurtaran Adam!

Selamlar Twitter ve Instagram üzerinde eşine benzerine rastlamadığım bir olaya rastladım. Formla paylaşmak istedim.
thdx1.PNG
thdx2.PNG

Bu hesap Thodex hesap bilgilerini isteyerek, kalan paraları kurtarabileceğini id*da* ediyor. Sizce böyle birşey mümkün?Denemeye değermi?Aldığı bilgileri bizim aleyhimizi kullanabilirmi?
Bu konu ile ilgili yorumlarınız benim için çok önemli. Herkese İyi Formlar.

kesin yargıda bulunmak istemem ama dolandırıcı olabilir. Daha önceden hiç kimseye yardımcı olmuşmu? Size nasıl yardımcı olacakmış 3 gün önce arkadaşlarla böyle bir şeyin muhabbetini yapmıştık yani bu tarz dolandırıcılar çıkabilir diye dikkatli olmakta fayda var. Bilgi derken sizden ne gibi bilgiler istiyor? Bu borsayla ne gibi bir yakınlığı varki paranızı kurtarmayı vaat ediyor? Yani bana pek inandırıcı gelmiyor böyle şeyler fırsatçılık olabilir.
Bence iletişime geçerseniz eğer bilgilerinizi vermeden önce aklınıza takılan şeyleri öğrenin Adam size bana peşinen şu kadar para gönderin yardımcı olayım derse uzak durun derim.

Valla jet lakaplı kişinin dolandırdığı insanların paraları için de başka dolandırıcılar bir miktar para toplayıp kaçmıştı. Hesap bilgilerini aleyhinde kullanabilirler mi bilmem ama para ödenmemesi gerektiğini çok iyi biliyorum. :D

Selamlar Twitter ve Instagram üzerinde eşine benzerine rastlamadığım bir olaya rastladım. Formla paylaşmak istedim.
Ekli dosyayı görüntüle 4867Ekli dosyayı görüntüle 4868
Bu hesap Thodex hesap bilgilerini isteyerek, kalan paraları kurtarabileceğini id*da* ediyor. Sizce böyle birşey mümkün?Denemeye değermi?Aldığı bilgileri bizim aleyhimizi kullanabilirmi?
Bu konu ile ilgili yorumlarınız benim için çok önemli. Herkese İyi Formlar.
Şu anda insanlar çökmüş durumda ve bazı uyanıklar da bundan faydalanmak için yer arıyor kesinlikle itibar edilmemeli .

İnsanların mağduriyetinden faydalanmaya çalışan tipik bir dolandırıcı olduğu görüşündeyim. Daha önce de buna benzer dolandırıcılık vakaları yaşanmıştı.

Dolandırıcı, bu işin ben öyle düşünüyorum, sen farklı düşünüyorsun noktası yok. Argo da buna enayi söğüşleme denir. Lütfen bunlara kanmayın, inanmayın ve güvenmeyin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,263
Kullanıcılar
6,708
Son üye
egecpp
Geri