Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Token Çıkarma Nasıl Yapılır?

merhabalar sizleri yeni tanıma fırsatı buldum yeni yeni aranıza katılıyorum ve cok mutluyum aranızda bulunmaktan öncelikle başarılarınızın devamını diliyorum .
arkadaşlar yeni token çıkarma ve süreçleri hakkında bana destek olacak tecrübeli biri varmı acaba bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilirmi bana

hocam sıfırdan bir oluşum videosu çeksen bizim için bir token oluştursak meme token gibi pinksale yada dodo gibi platformlardan ön satışı ve listelemesi listeleme de pancake için falan ne kadar likitide kilitlemek gerekir yada gerekmez mi detaylı bir anlatım olsa yada bildiğin bir yer var ise oluşturma bir şekilde oluyor pinksale yada dodoex gibi alanlarda kolayca oluyor ancak alım satıma açılması vergi belirlenmesi sıkıntı oluyor bir kaç kere daha önce denemiştim bir yerleri yanlış yaptım kayboldu gitti :D detaylı anlatım da çok bulamadım ben

hocam sıfırdan bir oluşum videosu çeksen bizim için bir token oluştursak meme token gibi pinksale yada dodo gibi platformlardan ön satışı ve listelemesi listeleme de pancake için falan ne kadar likitide kilitlemek gerekir yada gerekmez mi detaylı bir anlatım olsa yada bildiğin bir yer var ise oluşturma bir şekilde oluyor pinksale yada dodoex gibi alanlarda kolayca oluyor ancak alım satıma açılması vergi belirlenmesi sıkıntı oluyor bir kaç kere daha önce denemiştim bir yerleri yanlış yaptım kayboldu gitti :D detaylı anlatım da çok bulamadım ben
gelecek yakında.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri