Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Token oluştururken tax ekleyemiyorum yardım

aşağıda her transfer işleminde %5 kesinti yapan bir örnek mevcut lütfen remix üzerinde ve test ağlarında testlerini güzelce yapın ve öyle işlemlere başlayın, detaylı testlerini yapmadım fakat sorun çıkacağını sanmıyorum...

basit testler yaptım remixte sorun yok

Ekli dosyayı görüntüle 17152

aşağıda hazır solidity kontratlar kategorisine ekledim.
hocam merhabalar, contractı mint seçeneğini kaldırıp oluşturdum ve doğruladım. Bu yüzde 5 vergi hesaba yansımadı, bunu nerden alacağız

hocam merhabalar, contractı mint seçeneğini kaldırıp oluşturdum ve doğruladım. Bu yüzde 5 vergi hesaba yansımadı, bunu nerden alacağız
nasıl kullandığınızı bilemeyiz :)
kontratta tüm açıklamalar yazıyor : withdrawFee havuzunu kontrol edin lütfen.

Transfer komisyonu ile dex satış komisyonu farklı şeyler aslında. Soruda bu ayrımdan bahsedilmediği için konuya yorum yapmayı pek istemedim ama ben de bsc üzerindeki bir tokenin pancake'de satışına dair yayındaki tokenden bir örnek vereyim. Tam da %5 satış komisyonu alıyor. Olduğu gibi alıp yayınlayarak para kaybetmeyin sadece lazım olan yerleri inceleyip esinlenebilmeniz için bir örnek veriyorum. Herhangi bir kayba uğrarsanız bu sizin sorumluluğunuzdadır.

https://vscode.blockscan.com/bsc/0x804678fa97d91b974ec2af3c843270886528a9e6

Transfer komisyonu ile dex satış komisyonu farklı şeyler aslında. Soruda bu ayrımdan bahsedilmediği için konuya yorum yapmayı pek istemedim ama ben de bsc üzerindeki bir tokenin pancake'de satışına dair yayındaki tokenden bir örnek vereyim. Tam da %5 satış komisyonu alıyor. Olduğu gibi alıp yayınlayarak para kaybetmeyin sadece lazım olan yerleri inceleyip esinlenebilmeniz için bir örnek veriyorum. Herhangi bir kayba uğrarsanız bu sizin sorumluluğunuzdadır.

https://vscode.blockscan.com/bsc/0x804678fa97d91b974ec2af3c843270886528a9e6
evet haklısınız teşekkürler bilgi için :)

Transfer metodlarında bir kesinti var bu her transferden %5 kesinti yapar. Sadece alış satıştan değil.
resim_2024-04-20_171326579.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri