Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Token Projesi vergilendirme sistemi ve balina karşıtı koruma..

Saygı değer hocalarım Öncelikle Hepinize selamlar. Aklıma takılan bir kaç soru mesele var. Token alım satımlarında vergilendirme ve her kesilen verginin belli bir kısmını Örneğin yüzde birini misal ekip cüzdanına atılmasını istiyorum. Yüzde birini de ölü cüzdana gitmesini istiyorum. Bunun Ayarlamasını nasıl yapabilirim. Artı Örneğin pankek swap'ta bir balina geldi ve yüklü miktarda alım yaptı. Tahtayı bozmaması için olası bir yüklü satışta cüzdanı kilitleme işlemini nasıl yapabilirim binance Smart chain ağında diplour Cüzdanımı bağladığımda bu ayarlar kısmında mı yapılıyor yoksa kontrat kodlamalarıda mı yapılıyor? 2. sorum ise iko satışını Pink sale'de mi yapmalıyım yoksa bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz herhangi bir platform var mı?

bu bahsettiğiniz konuları kontratı yazarken yapmanız gerekiyor.
balina engelleme ve vergilendirme sistemi kontratı yazarken geliştirmelisiniz.
yapılamaz değil fakat burada bunları anlamak zaman gerektiriyor.

Anladım hocam o zaman birebir sizinle iletişim kurmam gerekecek çünkü white paperından sloganına logosuna görsel içeriğine herşeyi ile hazır sadece kodlama işlemi kaldı. Youtube'da Token oluşturma videonuzu izleyip geldim buraya herşeyi ile harika görsel içerik olmuş. Ancak balina karşıtı koruma ve vergilendirme işlemini sağlamam lazım projeme güvenip benimle yol yürüyecek yayırımcılarım için boynumun borcudur bu

Proje detaylarını iletirsiniz sevinirim bir ön inceleme yaparız, yol haritası - whitepaper - web sitesi gibi tüm detayları inceler bir görüşme sağlarız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,312
Kullanıcılar
6,684
Son üye
lncSnpr
Geri