Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trivians (Trivia) Token

Genel Amacı
Oyna kazan nft
Kripto Para Tam Adı
Trivians
Kripto Para Kısa Adı
Trivia
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://trivians.io/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images - 2022-09-03T151434.972.jpeg

Şimdi dilimin döndüğü kadar anlatacağım bu projeyi geçen günlerde yazacaktım. Hatta güzel bir Airdrop programı vardı ancak fırsat bulamadım. Bugün de bir reklam ile karşılaşıp oyuna başladım ve hemen sizlere duyurmak istedim.

Türkiye 'de de bir ara popüler olan para kazandıran bilgi yarışmaları blockchain ve oyna kazan sistemi ile birlikte token kazandıran sistem ile kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Bir Türk projesi Trivians.io oyna kazan blockchain sistemi ile birlikte kullanıma açılan bilgi yarışması ile cevaplanmamış hiç bir soru kalmayacak sloganı ile 3 dilde faaliyet gösteriyor. Gelelim projenin detaylarına.

Trivians.io ekibi kazandıran bilgi yarışması projesi ile 2022 ağustos ayında öncelikle projenin yerel tokenini bnb Chain alt yapısı kullanarak oluşturduktan sonra ilk olarak PancakeSwap üzerinden ICO süreci ve listelemesi yapılarak piyasa işlemleri başlamıştır. Piyasanın kötü olduğu dönemde yapılan ICO sürecinde yaklaşık 10 dakika içerisinde toplamda 2 milyon dolarlık bir yatırım toplanmıştır. OynaKazan’ı blockchain’e taşıyan Trivians, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerini ve yöneticilerini ekibinde topluyor. Ekipte; Kaan Kayabalı, Efe Kethüda, Berk Üder, Burak Arığ, Dorukhan Kayabalı, Alemşah Öztürk ve Tolga Sarıgül gibi önemli isimler yer alıyor. Projenin PancakeSwap listelemesinin haricinde ilk cex listelemeside ağustos ayında yapılmış ve Trivia token mexc borsasında listelenmiştir. Mday programımkapsamında gerçekleştirilen Airdrop sonrasında coinmarket verilerine göre Trivia 0.53tl bandında işlem görmektedir.

Bilgi yarışmasından bahsetmek gerekirse gördüğüm kadarı ile yarım saatte bir online bilgi yarışması düzenleniyor ve 10 soru soruluyor sorular cok zor değil yani şimdilik öyle 10 soruya doğru cevap verirseniz toplamda 0.7 Trivia civarında bir kazancınız oluyor. Bu kazancı 100 olduğunda çekebilirsiniz. Ayrıca wallet connet ile trustwallet gibi cüzdanları ile oyunu bağlayabilirsiniz yada doğrudan borsaya çekebilirsiniz. Fee ücreti olarak 6 token kesiyor. Sistemde ayrıca tek oynayabileceğiniz oyunda bulunuyor. Yakın zamanda nft kartları ile de yenilikler geleceği açıklanmış. Ayrıca sistemde yanlış cevap verdiğinizde kullanmanız için joker seçenekleri de bulunuyor bu yönü ile hadi bilgi yarışmasına çok benziyor. Yatırım yapmadan kazanç elde etme imkanınız olduğu için öneriyorum denemekten zarar gelmez.

Trivia toplam arzı 1 milyar dolaşımda ki arzı ise yaklaşık 70 milyon adettir.
BNB Chain sözleşme adresi https://bscscan.com/token/0xb465f3cb6Aba6eE375E12918387DE1eaC2301B05

Hadi yarışmasına çok benziyor yarım saatte bir canlı yarışma var ödül havuzu 50 token genelde katılım 120 kişi civarı oluyor akşam 8-9-10 ve 11 de olanların ödül havuzu 1000 2500 ve 5000 token güzel gibi duruyor bakalım ne kadar sürer

Hadi yarışmasına çok benziyor yarım saatte bir canlı yarışma var ödül havuzu 50 token genelde katılım 120 kişi civarı oluyor akşam 8-9-10 ve 11 de olanların ödül havuzu 1000 2500 ve 5000 token güzel gibi duruyor bakalım ne kadar sürer
tatmin edici bir ödül değil Ancak ilerleyen zamanlarda sorular zorlaştırılarak kazanan sayısı azaltılırsa tatmin edici hale gelebilir bence.

Türk projelerine hep çekinceyle bakıyorum. Özellikle yatırım ihtiyacında para birimimizin yerlerdeki hali nedeniyle fon toplama zor oluyor. Güzel bir fon toplanmış.
@SatoshiTURK hocam seni de böyle projelerde adı geçer şekilde görmek dileğiyle
Hayırlısı hocam :)

Merakla bekliyorum hocam yeni bilgilendirmelerini.

Fiyat konusunda bir değişiklik varmı?
Kazanç olarak katılımlar arttıkça kazanç azalıyor ama yeni alanlar ekleniyor sürekli token fiyatı aynı seviyelerde seyrediyor yeni listelemeler ile etkilenebilir diye düşünüyorum. Fazla zaman harcamadan minik minik kazandırıyor erken dönem olduğu için herhalde katılım için bir şartta yok ücretsiz katılım sağlanabiliyor nft koleksiyonları çıkınca belki değişebilir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,180
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri