Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trump vs. Biden... Kripto Para Piyasası Nasıl Etkilenecek?

Bonarous

Korgeneral
Kripto para piyasası ve Bitcoin, son günlerde küçük dalgalanmalar dışında sabit seyrediyor. Bu seyrediş, ileride büyük bir hamle olabileceğini gösteriyor olabilir. Tüm dünya şu anda ABD seçimlerinin sonucunu bekliyor. Kripto para forumları, topluluklar, ABD eyaletlerinden gelen seçim sonuçlarıyla yakından ilgileniyor. Trump'ın ve Biden'ın aldığı delege sayıları birbirine çok yakın.

Herkesin seçimlere odaklandığı bu sırada Bitcoin'in işlem hacmi aynı seyrediyor. Son 24 saat içinde $ 13.500 ile $ 14.000 arasında fiyatlanmaya devam ediyor. Dün gördüğü $ 13.985 seviyesi ise bu yıl içinde görülen en büyük ikinci fiyat. Altcoinlerde işlem hacmi düşmüş durumda, Ethereum ise $ 385 fiyatından işlem görüyor.

Kripto Para Piyasasının Geleceği
Donald Trump'ın seçilmesi durumunda kripto para piyasalarında ve hisse senetlerinde yükseliş görülebilir. Çünkü iyi veya kötü olsun aynı yönetim devam ettiğinde ister istemez bir güven ortamı oluşuyor. Akıllara Trump'ın Temmuz 2019'da Bitcoin hayranı olmadığını söylemesi geliyor.

Joe Biden hiçbir seçim konuşmasında kripto paralardan bahsetmemiş. İyi yönde konuşmamış olması yatırımcının canını vergi ve denetlemelerle sıkabileceğine delalet. Biden seçilirse kripto para piyasasında ve borsada bir sallantı yaşatabilir ancak bunun da uzun süreceği düşünülmüyor. Lakin Biden seçilirse altın fiyatında artış olabileceği de ihtimaller arasında.
 
Haber kanalları ABD sayım sonuçlarını gösteriyor. Piyasalar ne kadar etkilenir meçhul tabi hâlâ.
Şu ana dek yatırımcılar seçimle ilgilenmedi gibi. Bence vergilendirme dışındaki spekülasyonlar fiyatları çok etkilemiyor.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst