Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trust Wallet

Pek çok kullanıcı tarafından günümüzde tercih edilmeye başlayan ve çoklu kripto para cüzdan desteği sunan Trust Wallet 2017 yılında hizmete girmesinin ardından 2018 yılında Binance tarafından satın alındı. Bu satın almaya birlikte en başta Ethereum ve ERC-20 token desteği sunan Trust Wallet, artık neredeyse piyasadaki bütün tokenlar için destek sunmaya başlamış oldu.
Trust Wallet gün geçtikçe kendini yenileyen yapısına bir yenisini daha ekleyerek merkeziyetsiz dapp lere güvenli ulaşım imkanı veren web3 tarayıcısı devreye soktu. Bu sayede kullanıcılar bu uygulamalar üzerinden bu merkeziyetsiz uygulamalara erişebilecekler.
Binance resmi cüzdanı konumundaki Trust Wallet, aynı zamanda Binance Dex ile entegre bir halde al sat işlemleri gerçekleştirebiliyor.
Mobil mağazalardan indirebileceğiniz trust wallet ile üyelik açabilir ve kendi cüzdanınızı oluşturabilirsiniz. Önemli bir ayrıntı olarak üyelik oluştururken kullandığınız 12 kelimeyi asla unutmayın. Yoksa kaybolması halinde cüzdanınıza asla erişemezsiniz.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst