Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TxID hakkında

Merhaba dostlar,
TxID hakkında bilgilerinizi almak isterim.
Örneğin binance üzerinden x kişisi bana bir para gönderdiği zaman binance TxID oluşuyor.Bu kişi bana gönderdiği parayı kanıtlamak açısından TxID sini atıyor.Bu ID yi nereden kontrol edebilirim bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla telegram botları bile onay verebiliyor.Araştırdığım kadarıyla da trc ağıysa trc scan gibi sitelerden bulunuyormuş fakat tam anlayamadım aydınlatabilecek varsa hepimiz yararlanalım saygılar...

txid işlemin blockchain ağına ulaştını kanıtlar fakat tam olarak size garanti vermez.
bunu direk bscscan.com üzerinden sorgulayabilrisiniz.

Çözüm
txid işlemin blockchain ağına ulaştını kanıtlar fakat tam olarak size garanti vermez.
bunu direk bscscan.com üzerinden sorgulayabilrisiniz.
Bence binance borsasını kastediyor. Oradan yapılan tüm gönderiler bscscan'de görünmez. Hangi ağdan gönderiyorsa onun scan sitesine bakması lazım. Veya daha da iyisi o scan sitesine üye olup cüzdana gelen hareketleri mail attırabilmek de mümkün.

Bence binance borsasını kastediyor. Oradan yapılan tüm gönderiler bscscan'de görünmez. Hangi ağdan gönderiyorsa onun scan sitesine bakması lazım. Veya daha da iyisi o scan sitesine üye olup cüzdana gelen hareketleri mail attırabilmek de mümkün.
evet haklısın hocam olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,356
Kullanıcılar
6,677
Son üye
Emre1453
Geri