Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ücretsiz Binance Kırmızı Kutu Kodları

Paylaştığımız kodlara baktım. Binance'nin aylık kodları. Onu ayda bir mi ne kullanabiliyor her bir kişi. Yinede girenler olur tabiki ama normal binance paketleri gibi olmaz. Sadece BP ile başlayan kodlar bahsettikleri.

Bu arada yönetim ekibi ve diğer uyelerimiz tarafindan paylaşılan kodları alabilirsiniz ilave olarak. Kodlar tamamen ücretsiz olup herhangi bir sınırlaması bulunmamaktadır.

BP ile başlayan kodlar ayda bir kez alınabilinen kodlardır. Bu koddan bir aylık süre içinde daha fazla ödül almak istiyorsanız, sizin de kutu yapıp, yaptığınız kutunun tamamını dağıtmanız lâzım. Bir kişi bile eksik kalsa olmuyor malesef. (Ben o yüzden tek kişilik yapıyorum. Dağıtım sorunu olmaması için.)

Diğer aylık kod ise BINANCEPAY kodudur. Bu da Binance'nin resmî hediyesidir.

Bir diğer ödül ise Binance Puanlarıdır. Bunu da WOTD oynayarak haftada bir kez alabilirsiniz. Ya da bazı airdroplara katılım sağlayarak Binance Puan biriktirebilirsiniz. Biriken puanlarla komisyon iade kuponu ya da doğrudan 1, 5, 7, 10 USDT kuponu alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Ben 25 usdt ödüllü kırmızı pqket ödülünü becermeye çalıştım ama pqylaşma işini tam anlqmadım herhqlde beceremedim. Baştan kendi dağıttı. Sonra bana paylaş dedi beceremedim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,239
Kullanıcılar
6,698
Son üye
kurt04
Geri