Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ücretsiz istediğiniz metini soyleyin size resim olarak atayım

F-15EX ile F-14 Tomcat'i harmanlayabilir mi? 😁

Ben dün bir kaç farklı ücretsiz sürüm denedim ve sonuçlar iğrençti. ChatGPT nasıl sonuç verir acaba?

Hocam bana iki tane resim lazım, beğenirsem blog yazımda kullanacağım. Ve resim kaynağı olarak burayı ekleyeceğim. İkisi ayrı olacak ve kullanacağınız yazıyı alta bırakıyorum. Şimdiden emeğiniz için teşekkürler!

İçinde 5-6 tane 6 ile 10 yaş aralığında çocukların olduğu, bilgi ve hayal gücü efektleriyle desteklenmiş, canlı renklerin kullanıldığı görsel istiyorum.

Hayal gücü ve yapay zekayı temsil eden, içinde teknolojiyi çağrıştıran görüntülerin olduğu resim istiyorum.

Hocam bana iki tane resim lazım, beğenirsem blog yazımda kullanacağım. Ve resim kaynağı olarak burayı ekleyeceğim. İkisi ayrı olacak ve kullanacağınız yazıyı alta bırakıyorum. Şimdiden emeğiniz için teşekkürler!

İçinde 5-6 tane 6 ile 10 yaş aralığında çocukların olduğu, bilgi ve hayal gücü efektleriyle desteklenmiş, canlı renklerin kullanıldığı görsel istiyorum.

Hayal gücü ve yapay zekayı temsil eden, içinde teknolojiyi çağrıştıran görüntülerin olduğu resim istiyorum.
1acb0c46ea34e27310b74.jpg
650ec1067ef723bded86c.jpg
26141124388065384ab60.jpg
9d42a1d539d79280586f8.jpg
71b48ae8a4b54146cdb8f.jpg

Uyanık ChapGPT. İkiside F-15C. Google'dan görsel aramış, bulmuş, üst üste koymuş. 😁

Şaka bir yana teknik ve ince detaylı konularda yapay zekanın ilerlemesi gereken çok yol var daha. Benzer şekilde ince ve teknik detaylı bazı şeyleri, bildiğim her yapay zekaya soruyorum, sonuç fiyasko.

Ayrıca emeğinize sağlık hocam. Sizde de gelişim cevheri var. Durmazsınız umarım. (y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,237
Kullanıcılar
6,699
Son üye
kurt04
Geri