Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Champions League tarihine bakıldığında real-bayern çekişmesi, aralarındaki maçların dışında lobi faliyetlerinde de sürmüştür, real çoğu zaman bayern i lobisi yüksek ve organizasyona yön veren klup olarak lanse eder (manchester united ile birlikte)
merak ettiğim; real-bayern eşleşmesinde bayern, ofsiyt pozisyonunda var prosedürünün doğru uygulanmamasının cezasını ağır ödedi, var olduğu söylenen lobisini real e karşı kullanır mı? kullanırsa ne derece etkili olur?
Aslında ben Tamda Bu yüzden dortmund kupayı alır diye düşünüyorum kim ne derse desin uluslararası spor , müzik diğer organizasyonlar zaman zaman hatta genel olarak konjonktürel ve siyasal olarak hareket ediyorlar tabi bunun arkasında lobi faaliyetleri de var ben öyle düşünüyorum bu maç için hep beraber görücez belkide yanlış düşünüyorumdur

Aslında ben Tamda Bu yüzden dortmund kupayı alır diye düşünüyorum kim ne derse desin uluslararası spor , müzik diğer organizasyonlar zaman zaman hatta genel olarak konjonktürel ve siyasal olarak hareket ediyorlar tabi bunun arkasında lobi faaliyetleri de var ben öyle düşünüyorum bu maç için hep beraber görücez belkide yanlış düşünüyorumdur
örnek dünkü final; topun ayaktan çıkışını salise önceye al, adamın kafası ofsaytta, salise sonraya al ofsayt yok.. ne isteniyorsa ona göre karar çıkar, kimsede bişey diyemez çünkü pozisyon zor, konferans kupası ikinci, üçüncü sınıf ülkelerin organizasyonlarda var olabilmeleri için getirildi, alın burada oyalanın misali. konferansta 1. sınıf ülke ile 3. sınıf ülke takımları final oynarsa; üçüncü sınıf ülke takımının şampiyon olma ihtimali daha yüksektir!

ama CL de tam tersidir. biraz komplo teorisi olarak gelebilir, ortada olan pozisyonlarda kimin lehine çıkacağı; lobiyle ve organizatörlerle alakalı birşey.. ha CL de tiyatromu izliyoruz, tabiki hayır, o biraz ağır olur.

örnek dünkü final; topun ayaktan çıkışını salise önceye al, adamın kafası ofsaytta, salise sonraya al ofsayt yok.. ne isteniyorsa ona göre karar çıkar, kimsede bişey diyemez çünkü pozisyon zor, konferans kupası ikinci, üçüncü sınıf ülkelerin organizasyonlarda var olabilmeleri için getirildi, alın burada oyalanın misali. konferansta 1. sınıf ülke ile 3. sınıf ülke takımları final oynarsa; üçüncü sınıf ülke takımının şampiyon olma ihtimali daha yüksektir!

ama CL de tam tersidir. biraz komplo teorisi olarak gelebilir, ortada olan pozisyonlarda kimin lehine çıkacağı; lobiyle ve organizatörlerle alakalı birşey.. ha CL de tiyatromu izliyoruz, tabiki hayır, o biraz ağır olur.
Yok yazdığınız gibi tiyatro sayılamaz ama belki hakem, var odası vs. taraf tutma CL finalinde bile olabilir. Bence dünya çapında yapılan ba*h*s miktarlarıda bu konuda büyük etken olarak rol oynuyor.

"Bhs çıktı, mertlik bozuldu!" diyecektim ama vazgeçtim. Dünya zaten bozuk biryer idi, her zaman.

Şike, teşvik, prim, hile, satın alma, bahse girme, para basma, vs.. adına ne derseniz deyin.

Bunlar her zaman vardı, hepte var olacak. Spor, sanat ya da siyaset fark etmez; kötüler her yerde, her köşe başında.

İzlediğimiz herşey tiyatro. Hem de en alası. Usta tiyatroculara parmak ısırtan cinsten.

Şair demiş ki; Çocuklar için kahramanlar dizayn edilir. Büyüyünce gerçekleri göremeyecek kadar kör olsunlar diye..

CL finalini izleme hevesim vardı; oda kayboldu :ROFLMAO:
bunları çok eşelemeden hayattan alabildiğince keyif alıp, vadeyi doldurmalı ve sahneyi yenilere bırakmalı

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,383
Kullanıcılar
6,696
Son üye
obix
Geri