Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Unobtanium (UNO) Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Unobtanium (UNO) Latoken borsası tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu airdropba katılabilmek için haliyle latoken.com adresinden bu borsaya üyelik gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca KYC 2 kimlik doğrulama işlemini tamamlamanız şarttır ( 72 saat içerisinde onaylanır).

Bu airdropta öncelikle Latoken borsasına girerek EARN- AIRDOP bölümüne giriyoruz. Daha sonrasında Unobtanium (UNO) airdrobunu bularak "Start Bot" deyip. telegram botuna bağlanıyoruz. Bu aşamada bir telegram üyeliğiniz olması gerekmektedir. o konuda detaylara çok girmiyorum.

Yapılacak İşlemler:
- Unobtanium (UNO) telegram kanalına katılın,
- Unobtanium (UNO) Twitter takibi yapın,
- Unobtanium (UNO) Facebook sayfasını beğenin

Bu işlemleri doğru şekilde yerine getirmeniz halinde 0.0021 Unobtanium (UNO) kazanacaksınız. Ayrıca her başarılı ve KYC 2 kimlik doğrulaması adımını tamamlamış referans için 0.002 Unobtanium (UNO) daha kazanacaksınız. 29 Ekim 2020 tarihinde airdrop sona erecek ve 2 Kasım 2020 tarihinden başlayarak 2 hafta içerisinde hak eden kullanıcılara ödülleri Latoken borsası üzerinden dağıtılacaktır.

Bol kazançlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst