Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Uptrennd'de Yazı Paylaşarak Yükselin

Sizlere bahsedeceğim bu platform, henüz benim de yeni kullanmaya başladığım bir sosyal paylaşım platformu. Facebook gibi de denilebilir. Aynen orada yaptığınız türde paylaşımlar yapıp çeşitli topluluklara katılabiliyorsunuz. Bu topluluklar arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi kripto para dünyasını ilgilendirenler olduğu gibi, sinema, müzik, psikoloji şeklinde topluluklar da bulunuyor. İstediğiniz kadar topluluğa katılmakta özgürsünüz.

Uptrennd, insanların hem kripto para birimleri hem de farklı Blockchain teknolojileri hakkında makaleler yazarak bilgilerini paylaştıkları bir platformdur. Hem okuyarak hem de diğer insanlarla etkileşim kurarak para kazanmak mümkündür.

Sadece dijital dünya hakkında değil, daha pek çok konu hakkında paylaşım yapmanın mümkün olduğu bir platform burası. Uptrennd; doğa, sanat, kültür, kişisel gelişim, edebiyat, spor ve daha pek çok kategoride yazılar yazmanıza olanak sağlayan bir platformdur.

Uptrennd platformundaki gönderilerinize diğer kullanıcılar tarafından beğeni yapıldığı zaman, platformun kendi jetonu olan 1UP token kazanabilirsiniz. Yeterince kaliteli makaleler paylaşmak, takipçi sayınızı artıracak ve daha fazla token kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Günde, belirlediğiniz herhangi bir konu hakkında 3 adet yazı paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların gönderilerine yorum bırakma olanağına da sahipsiniz. Yorum bırakma konusunda bir sınırlama mevcut değil. Hem yazılarınızın hem de yorumlarınızın aldığı beğeniler için token kazanabilirsiniz. Uptrennd, etkileşimli bir sosyal medya platformudur.

Platform ayrıca bir seviye sistemine sahiptir. Seviye atlamak için topladığınız puanları kullanabilirsiniz. Toplamda 100 seviye var. Her seviye atladığınızda, beğeni başına kazanacağınız token sayısı artıyor. 1UP tokeni; Probit, P2PB2P, Altilly ve Multi gibi borsalarda listeleniyor.

Bu yazıyı hazırlarken 1UP’ın değeri 0.0032 Dolar seviyesindeydi. Neredeyse Dogecoin ile eş değer bir seviyede.

Projenin, dünya çapında oldukça fazla sayıda kullanıcısı olduğunu söyleyebilirim. Sitenin istatistik bölümüne göz attığımda, yalnızca 2020’nin ocak ayından bu yana 75 bin yeni kullanıcıya sahip olduğunu gözlemledim.

Oluşturulan postların sayısı 800 bin ve yapılan beğenilerin sayısı ise 25 milyon ile ifade edilebilecek kadar çok. Bu rakamların hepsi yine 2020 yılının ocak ayından itibaren gerçekleşen faaliyetleri gösteriyor. Platformun büyüklüğü gözünüzde canlansın diye verdim bu rakamları.

Orada aktif olarak yer alırsanız 25 milyon beğeniden payınıza düşeni alabilirsiniz. Elbette o beğenilerin size kazandıracağı tokenleri de alma şansınız olacak.

Ciddi altyapı sorunları var. İlk çıktıklarında kullandım ve güzel kazandım. Hatta muhtemelen TR'de ilk tanıtımını yapan benimdir. Ama özgünlük sorunları, altyapı yetersizlikleri ve gelir düşüklüğü sebebiyle çok tercih edilecek bir proje olacağını düşünmüyorum. Her ne kadar yeni üyeler katılıyor olsa da, bu üyelerin ne kadarının aktif olduğu ve eski üyelerden ne kadarının platformu bıraktığı önemli. Aktif kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz ama tamamen şahsi görüşüm emeğinize yazık diyebilirim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri