Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Usta Analist: Bu 3 Altcoin’i Radarınıza Alın! 100x Yapacaklar

Kripto para analisti ve yatırımcısı Lark Davis, 100 kat artma potansiyeline sahip olduğuna inandığı altcoin’leri açıkladı. Ayrıca analist, bu altcoin’lerin oracle alanında hızla büyüyen Chainlink’in (LINK) hakimiyetine meydan okuduğunu da ekliyor.

Lark Davis: Band Protocol (BAND) 100x yaparak Chainlink’i geçebilir!
Analistin listesinde 100x yapacağına inandığı ilk kripto para, Lark Davis’in bu ay acımasız bir geri çekilmeye maruz kaldıktan sonra yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylediği, Band Protocol (BAND)’dür. Lark Davis, BAND’ın Chainlink’in önceki zirvelerine yetişmesini sağlayacak parabolik bir yükseliş için hazır olduğuna inanıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:
chainlink2.jpg

BAND PROTOCOL (BAND), DEFİ’YE (MERKEZİ OLMAYAN FİNANS) BÜYÜK ÖLÇÜDE ODAKLANIYOR VE BLOCKCHAİN DÜNYASININ ÖTESİNDEKİ VAKALARI KULLANIYOR… BUGÜN BAHSEDECEĞİMİZ ÜÇ ORACLE ARASINDA BAND ŞÜPHESİZ ŞU ANDA CHAİNLİNK’İN EN BÜYÜK RAKİBİ. BAZILARI ÇOK ÜNLÜ OLANLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE BİR SÜRÜ FARKLI KRİPTO PARA İLE ORTAKLIK KURDU. TRON (TRX), FANTOM (FTM), NERVOS (CKB), BİNANCE SMART CHAİN, DFORCE (DF), ICON (ICX), ELROND (EGLD), GRAVİTY, WAVES (WAVES)… BİR SÜRÜ BAŞKA ÜRÜNÜMÜZ VAR.

Ünlü analist: Tellor (TRB) altcoin’i güçlü yükselecek
Listede ikinci sırada, proof of work ağını kullanan Ethereum tabanlı bir oracle olan Tellor (TRB) yer alıyor. Lark Davis’e göre, bu farklı proje, madencilerin verileri on-chain aktarmadan ve akıllı sözleşmeleri güçlendirmeden önce derlemelerine olanak tanıyor. Kripto etkileyicisi, Tellor’un son zamanlarda büyük bir değişiklik yaptığını da söylüyor. 33 milyon dolarlık piyasa değeri ile Lark Davis, Tellor’un Chainlink’in mevcut piyasa değerine ulaşmak için 100 kattan fazla büyümesi gerektiğini belirtiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TELLOR V2 YÜKSELTMESİ ASLINDA YENİ PİYASAYA SÜRÜLDÜ VE ZİNCİRDEKİ VERİLERİ YERLEŞTİRME HIZI AÇISINDAN BÜYÜK BİR PERFORMANS YÜKSELTMESİ GETİRİYOR. BLOK BAŞINA DAHA FAZLA VERİ NOKTASI DA EKLENİYOR. GETİRİLEN DAHA İYİ GÜVENLİK PARAMETRELERİNİN YANI SIRA TOKEN YAKMA İŞLEMİNE DE SAHİBİZ, BU DA TELLOR’UN UZUN VADELİ FİYAT TAKDİRİ İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞME…

Lark Davis: Güçlü altcoin DIA, 100 kat artabilir!
Kripto yatırımcısının listesindeki son oracle projesi DIA (merkezi olmayan bilgi varlığı)’dır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DIA, PİYASA AKTÖRLERİNİN GÜVENİLİR VERİLERİ TEDARİK ETMESİNE VE PAYLAŞMASINA VEYA ORACLE WİKİPEDİA’SI GİBİ KENDİLERİNİ TANITMALARINA OLANAK TANIYAN AÇIK KAYNAKLI BİR ORACLE PLATFORMUDUR. BU, ÖZELLİKLE DEFİ EKOSİSTEMİ İÇİN OLUŞTURULDU. DIA TOKEN SAHİPLERİ, EKONOMİK TEŞVİKLER VE YÖNETİM TOKENLERİNİ STAKE ETME YOLUYLA VERİLERİ DAHİLİ OLARAK YÖNETİR, ELDE EDER VE DOĞRULAR.

Lark Davis, DIA’nın geleneksel finans için API’ler sağlayabileceğini ve gerçek dünya verilerini Blockchain dünyasına bağlayabileceğini açıklıyor. Lark Davis, Chainlink’in piyasa değerine yaklaşmak için altcoin’in 100 kat yükselebileceğine işaret ediyor.
 
Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,636
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst