Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Vebitcoin borsası faaliyetlerini durdurdu

Vebitcoin'de hesabı bulunan arkadaşlar varsa dikkat etsin lütfen. Gerçi dikkat edilme aşaması geçilmiş sanırım. :(

Screen Shot 2021-04-23 at 20.03.44.png

Oldum olası sevmem bunları.
Parası olan varsa geçmiş olsun gerçekten..

Umarım sadece teknik aksaklıktır yoksa büyük şapa oturduk. Borsada üyeliğim olduğundan değil, bir kez dahi girmedim ama imaj açısından felaket bir duruma gidiyoruz.

Yasal düzenleme muhabbetine sırayla patlıyorlar. Muhtemelen olmayan malı satıyorlar. Bunun Sonucunda da ilk düzenlemede herşeyi ellerinden alınma riski var. Neyse geçmiş olsun hesabı olanlara.

Araştırmaları tam yapmak cidden önemli forex şirketleri içinde geçerli bu durum forexlerde bazen tuzak olabiliyor

Umarım sadece teknik aksaklıktır yoksa büyük şapa oturduk. Borsada üyeliğim olduğundan değil, bir kez dahi girmedim ama imaj açısından felaket bir duruma gidiyoruz.
Kesinlikle öyle. Bunun devamı gelirse olay geçmişte yaşanan banker muhabbetlerine dönecek. İşin kötü tarafı yerel borsalarda yaşanan bu olumsuzlukların blockchain teknolojisiyle bir gram alakasının olmamasına karşın kişilerin zihninde böyle yer ediyor olması diyorum ve efsane tweet'i şuraya iliştiriyorum.

Screen Shot 2021-04-23 at 20.29.49.png

Haber siteleri kanallara falan düşmeye başladı yazık gerçekten çok yazık...

Şöyle çakma sitelere nasıl güveniyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,694
Son üye
efex
Geri