Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Venezuela Devlet Elektrik Şirketi , Kripto Madencilerinin Gücünü Kesti

Venezuela eyaletinin elektrik şirketi Corpoelec'in ,devlet yetkilileri tarafından verilen talimatlardan dolayı Carabobo eyaletindeki bitcoin madenciliği çiftliklerinin elektriğini kestigi bildiriliyor.
News.bitcoin haber sitesinin haberlerine göre, hükümet yetkilileri ile bitcoin madenciliği yapan maden sahipleri görüşme için hazırlık yapıyorlar. Verilen ek bilgilere göre bu kesintinin asıl amacının , madencileri ulusal elektrik sistemi olarak bilinen sisteme bağlama sürecini görüşmek ve özellikle maden çiftliği sahiplerinin ödeyecekleri oranı belirlemek oldugu bildiriliyor. Konuyla ilgili hükümet kanadından sanırım bir bilgi yok ki yerel kaynaklar farklı iddiaları ortaya atmaya başlamışlar. Habere göre iddiaları , madencilik yapan hiç bir madencinin şimdi bunu yapamadıgını ,yapmamaları için hükümet yetkililerinin bahaneler uydurdugunu ve madencilik firmalarının hedef haline getirildigi.
Haberin son kısmında ise , Eylül ayında ,devletin ulusal madencilik havuzu oluşturdugunu ve ülkedeki tüm madencileri kayıt altına almak istedigini belirterek , bazı madencilik firmalarının yetki belgesi almadan üretime devam etmek istemesinin böyle bir soruna yol açmış olabilecegi yorumu eklenmiş.
 
Hep bir zorbalıkla işleri yürütmeye çalışıyorlar.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst