Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

VRGYO Vera Konsept GYO Kaç Tavan Yapar?

images (3).jpeg

10 lot olarak (157 TL) dağıtımı gerçekleşen Vera Konsept GYO sizce kaç tavan yapar?

Miktar düşük olduğundan kimsenin kolay kolay satmak istemeyecegini düşünüyorum. Benim tahminim 15 tavanı görür.

Ben standart 7 tavanciyim bu arada. 7 tavanı gördüm mü satarım :) o yüzden kesinlikle söylediğim yatırım tavsiyesi değildir. Piyasa sıkıntılı. Ortam gergin ve GYO lar istikrarsız halka arzlarda. Bu sebeple kendi degerlendirmenizi yapın

Ekli dosyayı görüntüle 16303

10 lot olarak (157 TL) dağıtımı gerçekleşen Vera Konsept GYO sizce kaç tavan yapar?

Miktar düşük olduğundan kimsenin kolay kolay satmak istemeyecegini düşünüyorum. Benim tahminim 15 tavanı görür.

Ben standart 7 tavanciyim bu arada. 7 tavanı gördüm mü satarım :) o yüzden kesinlikle söylediğim yatırım tavsiyesi değildir. Piyasa sıkıntılı. Ortam gergin ve GYO lar istikrarsız halka arzlarda. Bu sebeple kendi degerlendirmenizi yapın
aynı kafadayız hocam 7-8 görünce bende çıkartıyorum elden gyo arzları çok iyi gitmiyor bakalım bu nolcak iyice oyuncak oldu 80 lira dağıtan bile var

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri