Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Web3.js Hangi Sürüm Kullanmalıyım

Venox

Çavuş
Güncel olarak hangi web3.js sürümünü kullanıyorsunuz? npm -i web3js olarak indirdim IDE içerisinde nodemodules'den web3.min.js'in sürümünün kontrolünü yaptırırken browser'ın console'unda sürüm bilgisine ulaşamıyorum undifened diyor. Kursun çekildiği dönemin sürümünün cdn'ini kopyaladığımda consolda sürüm bilgisine ulaşabiliyorum.

Kurs:

En çok kullanılan sürüm 1.7.4 tür, fakat videolarda bahsettim daha önce. Kendinizi yeni sürümlere alıştırın. 4 sürümüne teşvik ediliyor yazılımcılar fakat benim şahsi görüşüm ethersjs kullanmanız. Web3js 1.7.4 ile bir çok şeyi deneyin kullanın pratik yapın

Fakat günün sonunda ethersjs e geçin. Kafanızı karıştırmayın dediğimi yaparsanız pişman olmazsınız

En çok kullanılan sürüm 1.7.4 tür, fakat videolarda bahsettim daha önce. Kendinizi yeni sürümlere alıştırın. 4 sürümüne teşvik ediliyor yazılımcılar fakat benim şahsi görüşüm ethersjs kullanmanız. Web3js 1.7.4 ile bir çok şeyi deneyin kullanın pratik yapın

Fakat günün sonunda ethersjs e geçin. Kafanızı karıştırmayın dediğimi yaparsanız pişman olmazsınız
çok teşekkürler cevabınızı dikkate alacağım :)

Her zaman güncel bilgi ile geliştirme yapmak en iyisidir iyi olsa zaten o sürüm geliştirilmez

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Wolfman0735
Geri