Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Xbox ile Kripto Cüzdan İşbirliği: Microsoft'un Büyük Planları Ortaya Çıkıyor

staluer

Kıdemli Üstçavuş
Microsoft'un, Xbox oyun cihazına Bitcoin cüzdanlarını entegre etme planları, sızdırılan iç belgelerle ortaya çıktı. Bu planlar, oyun dünyasını heyecanlandırdı ve kripto topluluğunda umut yarattı.

Sızdırılan belgelere göre, Microsoft, Xbox'un Mayıs 2022 yol haritasında, kripto cüzdan desteğini tanıtmak için cesur bir adım olan Bitcoin planlarını açıkladı. Ancak bu entegrasyonun ayrıntıları gizli kalıyor.

Xbox'un başı Phil Spencer, bu istenmeyen sızıntıyı FTC'nin Microsoft'a yönelik yasal işlemlerine bağladı.

Microsoft'un Bitcoin planları, oyun dünyasını heyecanlandırdı ve kripto topluluğunda umut yarattı. Microsoft, önceki olarak Ağustos ayında web3 ekosisteminin yeteneklerini artırmayı amaçlayan Aptos Labs ile işbirliği yaparak kripto endüstrisindeki katılımını artırmıştı.

Xbox tarihindeki en büyük sızıntı olarak kabul edilen bu olay, Microsoft'un ve diğer teknoloji devlerinin kripto paraları entegre etme isteğini yeniden gündeme getirdi.

Şu an için hiçbir şey kesin değil, ancak oyun dünyası ile kripto para birimlerinin birleşmesinin potansiyelini vurgulayan olumlu tepkiler var.

Microsoft'un Edge tarayıcısına kendi Ethereum cüzdanını entegre etme çalışmaları söylentilere göre devam ediyor.

Oyun dünyası ile dijital varlıkların birleşimi, oyuncuların oyun içi varlıklarını sahiplenmelerine yeni yollar açarak oyunun geleceğini dönüştürme potansiyeline sahip.

Microsoft ve Activision Blizzard arasındaki birleşme sürecinin düzenleyici endişeleri ele almak için 18 Ekim'e kadar uzatılması bekleniyor.

Kesin olan bir şey var ki, oyun ve kripto paranın birleşmesi yakın gelecekte gerçekleşecek ve dijital peyzajı kökten değiştirme potansiyeline sahip.

#Xbox #MicrosoftBitcoin #KriptoCüzdan #OyunveKripto #Web3 #BlockchainGaming #DijitalVarlıklar #Teknoloji

Son yıllarda Microsoft biraz geride mi kaldı ne?

İşletim sistemlerinden, elektronik cihazlara, haberleşme ve iletişim uygulamalarından, arama motorlarına, pc oyunlarından, oyun konsollarına kadar pek çok alanda ön sıralarda göremiyoruz artık.

Devasa başarısızlıkları da cabası.

MSN'li, Windows 98'li, Microsoft marka klavyeli bilgisayarların nesliyiz biz sonuçta. :)

yanlış bilmiyorsam nerde okudum veya izledim bilmiyorum ama microsft yazılımı içinde uzun yıllardır hatta bayağı uzun süredir bitcoin whitepaperı var diye bir söylenti vardı bil gates her fırsatta reel yatırımlar ve hisse senetlerinden yana olduğunu belirtiyor ancak bir teknoloji şirketi olarak bence gelecekte kağıt yada metal bir para kalmayacak tamamen dijital olacak bu nedenle microsoft bu alanın en başında gelen şirket olacaktır( kim bilir belki gizli olarak bir çok denemesi ve yatırımıda vardır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,189
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri