Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XRP Yükseliyor : 2 Dolar Olacak mı ?

Ekran Görüntüsü (329).png


Yakın zamanda XRP hiç de azımsanamayacak bir yükseliş yaptı ve bu yükseliş şimdi de devam ediyor gibi gözüküyor. Madeni parayı takip edenlerin hatırlayacağı gibi bu yükselişin ana nedeni Spark Airdrop ile ilgili gibi gözükmekte.

Coinkolik haber sitesi konuyu tekrar yeni bir analizle gündeme taşımış. Xrp nin yükselişi ve nerelere kadar yükselme potansiyeli olabileceğini , Michaël van de Poppe isimli analistin kaleminden paylaşmış.

Michaël van de Poppe isimli analist, bu hareketin bir boğa koşusu olabileceğini ve 2 dolarlık bir seviye içinde önünde uzun bir yol olduğu öngörüsünde bulunuyor. Bu hedefi belirtmek için öncelikle 0.30 dolarlık seviyesini sağlam bir destek noktasına döndürmesi gerektiği bildiriliyor. Şimdiki 0.45 dolarlık seviyesinin ise 2018 yılından bugüne kadar olan süreçte en yüksek seviye olduğu not düşülmüş.

Açıklamasında kullandığı en dikkat çekici bölüm ise ;

Ekran Görüntüsü (327).png
 
Xrp ye nedense güvenemiyorum bir türlü. Güzel kazandırdı bana zamanında ama iyi de kaybettirdi. O yüzden geçmiş travmalarımdan dolayı hiç giresim gelmiyor :)
 
Xrp ye nedense güvenemiyorum bir türlü. Güzel kazandırdı bana zamanında ama iyi de kaybettirdi. O yüzden geçmiş travmalarımdan dolayı hiç giresim gelmiyor :)
Hiç ama hiç XRP alım satımı yapmadım. İlgimi çekmiyor. Kayıp sebebi olduğundan değil, tatlı bir kripto para birimi değil bana göre. Bunun sebebi ise sanırım bankalara yakın durması.
 
Ben yükseliş ten yaklaşık 4 gün ve 1 gün önce payeer rub üzerinden 19.50 rub seviyelerinden aldım ve 30 rub civarı sattım. şimdi 35 rub civarı geziniyor..

Ekran Görüntüsü (331).png
 
Tam bir shitcoin. Doğru zamanda çıkmayanları yine üzecek.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,548
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst