Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yannik.biz - Farklı Kazanç Yöntemleri

Yannik.biz

Evet arkadaşlar, Yannik sitesi, farklı alanlarda kazanç sağlamamıza olanak tanıyan bölümleri kendi içerisinde barındırıyor. Sitede farklı farklı kazanç yöntemleri mevcut olsa da coin tabanlı bir sitedir Yannik.

Yannik.biz sitesi, 2015 yılından bu yana güvenilir hizmet verdiğini iddia ediyor. (Not: Whois işlemi gerçekleştirdim ve whois sonucunda alan adının Haziran 2015'de kaydedildiği bilgisi yazıyor.)

Nasıl kazanırım?

Site üzerinden; teklif duvarında kolay anketleri tamamlayarak, indirme işlemleri yaparak, tıklama işlemleri yaparak, ayrıca oyun yükleyerek veya oyun oynayarak daha fazla kazanılabilir. Ayrıca videolar ve bir iki farklı yöntemle daha kazanç sağlanılabiliyor.

Yannik'de ayrıca sadakat bonusu sistemi de bulunuyor. Yüzde olarak hesaplanan bu bonus, her gün siteye girmek üstüne kuruludur. Günde yüzde 1 olmak üzere en fazla yüzde 100 sadakat bonusuna ulaşmak mümkün.

Referans kazanç oranı nedir?

Referans kazancı için sitenin belirlediği oran yüzde 15'dir.

Nasıl ödeme alırım?

Minimum ödeme limiti olan 1,5 dolar rakamına ulaştığınızda FaucetPay hesabınıza hızlı çekim yapabileceğiniz belirtilmekte.

Bilgilendirme:

Yannik sitesinin şuan için yatırımlık bir özelliği bulunmuyor. Bu site için ileride böyle bir sistem duyurulur ise kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Şans oyunu gibi bir uygulama var mı dikkatimi çekmedi. Var ise bunu da asla tavsiye etmiyoruz. Kesinlikle şans oyunlarını reddediyoruz. (Yatırım tavsiyesi değildir.)

Referanssız direkt link:

Üyesi olmasam da piyasa da bilinen sitelerden birisi .
Konunuzu onaylamadan yine de ödeme kanıtları ile ilgili bir araştırma yaptım. Sitenin güncel ödeme kanıtlarını bazı yabancı forumlarda gördüm. Siteyi kullanırsanız sizin ödeme kanıtlarınızı da görmek güzel olacak. ;)

Teşekkür ederim. ☺ Faydalı olur diyerek paylaşıyorum. Fakat farklı farklı siteleri şuan takip edemiyorum. Telefon beni hayli yoruyor. Bir yazıyı siteye yazıp düzenlemek ortalama 40-45 dakikamı alabiliyor. Üyeliğim olan faucetleri de şimdilik referanssız olarak paylaşmak istiyorum. Böyle daha güzel oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,239
Kullanıcılar
6,698
Son üye
kurt04
Geri