Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yapay Zekaya Sordum, Bitcoin Nedir?

Evet arkadaşlar uzun zamandır beklediğim bir API sistemi vardı ön kaydını yapmıştım sağolsun elon abimiz betaya kabul etti başvurumuzu :)

Bu yapay zeka ile karşı karşıya kaldığım ilk anda aklıma gelen soruyu sordum

Bitcoin nedir bir çocuğa anlatır gibi anlat dedim.

Bitcoin, bir şeyler satın almak için kullanılabilecek bir para türüdür.

Dijital bir para birimidir.

Ödeme şekli olarak kabul eden kişilerden onunla bir şeyler satın alabilirsiniz.

Bitcoin, ABD dolarından farklıdır çünkü ABD doları ABD hükümeti tarafından basılır ve bitcoin kimse tarafından basılmaz.

Bitcoin aynı zamanda ABD dolarından da farklıdır çünkü İnternet üzerindeki şeylerde ödeme yapmak için bitcoin kullanabilirsiniz, ancak PayPal veya kredi kartı veya buna benzer bir şey kullanmadığınız sürece internet üzerinden ödeme yapmak için ABD doları kullanamazsınız. Bitcoinden farklılardır.

Bitcoin ayrıca ABD dolarından farklıdır çünkü istediğiniz zaman daha fazla bitcoin kazanamazsınız, ancak istediğiniz zaman ABD doları kazanabilirsiniz.

Bitcoin ayrıca ABD dolarından farklıdır çünkü bitcoin işlemleri halka açık hale getirilir ve herkesin görebileceği bir kamu defterine kaydedilir, ancak ABD doları işlemleri gizli tutulur ve yalnızca ilgili kişilerin görebileceği özel bir deftere kaydedilir, bu bitcoinin en büyük farkıdır."

bence bir yapay zeka için çok mantıklı cevaplardı.

Çok güzel. :) GPT-3 api mi aldınız acaba? Birkaç videosunu izlediğimde inanılmaz ilgimi çekmişti.

Çok güzel. :) GPT-3 api mi aldınız acaba? Birkaç videosunu izlediğimde inanılmaz ilgimi çekmişti.
evet kayıt yapmıştım. açılmış beta testi.
çok ilginç şeyler var yazılım adına.
tavsiye ederim hocam.
makale yazdırmaya çalıştım :D güzel işler çıkarttı :)

evet kayıt yapmıştım. açılmış beta testi.
çok ilginç şeyler var yazılım adına.
tavsiye ederim hocam.
makale yazdırmaya çalıştım :D güzel işler çıkarttı :)
Mükemmel bir şey vallahi... Beta linki alabilir miyim mümkünse?

Mükemmel bir şey vallahi... Beta linki alabilir miyim mümkünse?

kayıt açık mı bilmiyorum bi bak hocam sen,
ben 3-4 ay önce kayıt olmuştum mail dün gece geldi onaylandı diye.

Evet arkadaşlar uzun zamandır beklediğim bir API sistemi vardı ön kaydını yapmıştım sağolsun elon abimiz betaya kabul etti başvurumuzu :)

Bu yapay zeka ile karşı karşıya kaldığım ilk anda aklıma gelen soruyu sordum

Bitcoin nedir bir çocuğa anlatır gibi anlat dedim.

bence bir yapay zeka için çok mantıklı cevaplardı.

Doğal zeka bu cevabı vermekte zorluk çekiyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri