Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yarın Btc 1tl olsa ne yapardınız?

Değerli arkadaşlar iki gündür kafama takılan bir soru sürekli kendi kendime düşünüp duruyorum, yarın btc 1 tl olsa ne yaparım diye. Malum luna 1 milyon kattan daha fazla değer kaybetti, bitcoine ve diğer koinlerede olmayacağının bir garantisi yok. Bence bu konudaki tepki insanların btc de olan parasıyla ilgili olurdu, mesela benim şuan pek param yok o yüzden biraz güler geçerim, birazda şaşırırım diye düşünüyorum ama bir insanın tüm varı yoğu btc de olsa Allah korusun sinir krizi geçirir diye düşünüyorum.

Değerli arkadaşlar sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz , paylaşırsanız sevinirim.

Çoooook uzun süre saklardım sınırlı çünkü bitince asıl degeri ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

ben paranoyak denilecek kadar saplantılı degilim fantazisine alırdım bu kadar meşhur oldugu için
1tl ye düşse zaten bitmiş demektir.
dediginiz gibi öyle saplantılı insanlarda var.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,177
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri