Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yaşasın !!! btc düştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aygun hazar

Kıdemli Çavuş
Bir durun arkadaşlar,hemen yuhalamayın,Bende sizden daha az mağdur değilim ama uzun zamandır rsı ve ema indikatörlerinin olsun büyüyen balon ve artan risk iştahının olsun bize fren lambasını yaktığı gerilimli bir durum vardı.Hani eski türk filmlerinde esas kız ''mutluluğumuz bozulacak diye çok korkuyorum eröll'' derkenki hissiyatını taşımıyor muyduk ?Bazen birine tokat atmak yerine elini yüzünün yanında havada tutmak gibi geldi geliyor derken tokat geldi arkadaşlar.Marjin oyuncusu cesur maceraperestlerimize geçmiş olsun.

Şimdi de herkes noluyor yahu diye düşüş sebebi arıyor, oysa bana kalırsa bu herşeyden önce ne jake chervinsky tweetinde belirtildiği gibi global resmi kuruluşların genel btc aleyhtarlığı ürünü haksız, mantıklı dayanaktan yoksun ceza davası ,ne de çin borsasındaki kesinti yada 11 yıılık btc cüzdanlarının uyanışı değildi.cüzdan ve kesinti zaten düşüşün sebebi değil sonucudur kanımca.
Acaba cz nin de dediği gibi safra atılıp yola devam etmek konulu bir balina tezgahı mı dersiniz? İyide safra atıp yola devam etmesi gereken kişinin ta kendisi değilmidir CZ?Panik satışlarından milyonlarca doları kazanmadı mı?Neyse amacım komplo teorisi üretmek değil tabi .Bu balinalar kimse kim zaten hesap dışı da değiller.

Ben kendim de dahil (yaklaşık 2 yıldır cripto ticareti yapıyorum. amatörce ama araştırıp danışarak) bir çok küçük yatırımcının bilmem kaç badire atlattıktan sonra hala nasıl olup da geliyorumun çeşitli versiyonlarını gözümüze sokan bu düşüşe karşı hazır olamayışımıza hayıflanıyorum 2 gün önce nakite geçmemiz için onca işaret varken,dur biraz daha doldurayım cebimi hevesiyle nasıl da terste kaldık değilmi? Şimdi risk iştahı ve piyasa hakkında dayanaksız iyimserliği yerine öngörülerine ve teknik göstergelere güvenip düşüşe gardını almış olanlar bu yazının başlığını seslendiren kişilerdir tebrik ederim arkadaşlar siz bu işin hakkını veriyorsunuz .

Sonuç olarak 52k bizim dip noktamız mıdır? ayı sezonu gelmiş midir? bilmiyorum, ikisi de eşit derecede mümkün.Benim bildiğim sadece btc değil tüm altcoinleri yükselten nedenlemeler hala etkinliğini yitirmiş değil.btc nin bir düzeltme yapması gerekiyordu ve yaptı.Negatif haberler zayıf ve inandırıcı da değil.

Bekleyip dalgadan ürkenlerin dönüşüne hazırlanacağız artık herkese geçmiş olsun.Zaman ayırıp yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Öncelikle tekrardan hoş geldiniz diyeyim hocam, foruma katma değer katacağınız belli. Düşüş iki şeyin emaresi olabilir ya ayı sezonunun başlangıç ateşi ya da alttan toplama şansı.

BTC bu sene 10 Ocak'tan 28 Ocak'a kadar 18 günde %25 düşüş yaşadı, 21 Şubat'tan 1 Mart'a da %20 düşüş yaşadı, ikisinden de daha güçlü çıkmayı başardı. Ama bu düşüşlerin ikisi de birkaç saat içinde gerçekleşerek deprem etkisi yaratmamıştı. Yine de düne göre sadece %8 aşağıda.

Bu, 2020 Mart'ta hızlanan yeni bir boğa yürüyüşünün sinyali de olabilir. Çünkü farklı kurumsal firmalar da porftöylerine BTC eklemek istiyor. Diğer taraftan bakınca @BTC hocamızın paylaştığı videodaki gibi direnç çizgisine değerek ath yaptığı, rsi çizgilerinin kesiştiği ve düşüşle konfirmasyonun tamamlandığı bir ayı piyasası başlangıcı da olabilir. Önümüzdeki birkaç gün her şeyi belirler. Yine birkaç büyük firmanın portföy genişletmesi bir imaj tazeleme için yeterli hareket olabilir misal.

Btc düştü de acaba fazla bir düşüş daha olur mu ? Şu an bunu düşünmek lazım gerçekten acayip bir şekilde düştü bu kadar düşüş beklemiyordum

Bitcoin ne kadar dominance olarak düşse de altcoinleri peşinde sürüklemeye devam etmesi sıknıtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri