Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yatırımınızın %20'sini kazanın

Merhaba arkadaşlar. Sizlere avaxline'dan bahsetmek istiyorum. Avaxline yatırım yapıp, her ay yaptığınız yatırımın %20'si kadar kazanç sağlatan uygulamadır. Yaklaşık 3 aydır sistemi kullanıyorum ve para çekimi yaptım. Saadet zinciri yada scam bir sistem olmadığı para çektiğim için biliyorum.

Öncelikle sistemin nasıl çalıştığını anlatayım.
İstediğiniz miktarda yatırımı yapıp kilitliyorsunuz. Yatırımınızı 12 ay boyunca kilitli tutuyor sistem. Sistemin tek kötü yanı bu diyebiliriz. Bundan sonra yapmanız gereken şey sadece beklemek. İster haftalık ister aylık olarak kazancınızı çekebiliyorsunuz. Yatırdığınız parayı en geç 6 ay sonra geri çekmiş oluyorsunuz kazançlarınızla. Kalan aylar ve içeride kilitli tuttuğunuz para tamamen kar olarak kalıyor. Sistem proof of stake yöntemi ile üyelerine para kazandırıyor arkadaşlar.

Yatırım yaptığınız avax coin miktarının %20'si kadar aylık kazanç sağlıyor. Aşağıda benim yatırdığım miktarı ve kazançlarımı görebilirsiniz. 3. ayı bitiriyorum Şubat ayı ile birlikte ve şimdiye kadar çektiğim miktarı ekran görüntülerinde görebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular memnuniyetle yanıtlayabilirim.

Refli Link

Refsiz Link

WhatsApp Görsel 2024-02-27 saat 17.56.22_b8b5392e.jpg
WhatsApp Görsel 2024-02-27 saat 17.56.22_62dc2506.jpg

yukarıdaki ekran görüntülerini açıklamak gerekirse; soldaki ekran görüntüsünde benim toplam 1463$ değerinde avax ile giriş yaptığımı görebilirsiniz. Sağdaki ekran görüntüsünde ise bugünekadar toplam 772$ çekim yaptığımı ve hali hazırda 192$ içeride çekilmeye hazır bakiyem olduğunu görebilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri