Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni başlayan birini yönlendirme

ibrahimgoksu1

Uzman Çavuş
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bu işe yeni başlayan bir arkadaşımı yönlendirme konusunda kendimi pek tecbürebeli görmedim. Bu yüzden de size danışma gereği duydum. Özgür adında arkadaşım bu işe (kripto paralar) girmeyi düşünüyor. Yaklaşık 500 tl bütçesi var. Hangi sitede platformda ve hangi coinler üzerinde çalışması incelemesini yapması gerekiyor.

Bu yeni başlayan arkadaşıma vereceğiniz bir bilgi,analiz veya öneri var ise yazarsanız çok memnun kalırız. Dediğim gibi 0 bilgisi var. Nerelerden yardım alabilir bilgi alması için. Ben burayı önerdim fakat daha da çok yerler vardır eminim. Videolu olsun yazılı olsun bildiğiniz bilgi yerleri veya kanalları var ise yazarsanız Özgür kardeşimize yardım etmiş olursunuz :D.

Şu aralar korkuyor genel bir düşüş nedeni ile. Bu onu korkutmalı mı yoksa gereksiz bir korku mudur bunu da açıklarsanız çok sevinirim arkadaşlarım. Şimdiden yorumlarınızı bekliyorum teker teker okuyacağım. Herkese iyi forumlar.

Küçük paralar ile büyük tecrübeler edinebilir.
Aşağıda önemli siteleri paylaştım.

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bu işe yeni başlayan bir arkadaşımı yönlendirme konusunda kendimi pek tecbürebeli görmedim. Bu yüzden de size danışma gereği duydum. Özgür adında arkadaşım bu işe (kripto paralar) girmeyi düşünüyor. Yaklaşık 500 tl bütçesi var. Hangi sitede platformda ve hangi coinler üzerinde çalışması incelemesini yapması gerekiyor.

Bu yeni başlayan arkadaşıma vereceğiniz bir bilgi,analiz veya öneri var ise yazarsanız çok memnun kalırız. Dediğim gibi 0 bilgisi var. Nerelerden yardım alabilir bilgi alması için. Ben burayı önerdim fakat daha da çok yerler vardır eminim. Videolu olsun yazılı olsun bildiğiniz bilgi yerleri veya kanalları var ise yazarsanız Özgür kardeşimize yardım etmiş olursunuz :D.

Şu aralar korkuyor genel bir düşüş nedeni ile. Bu onu korkutmalı mı yoksa gereksiz bir korku mudur bunu da açıklarsanız çok sevinirim arkadaşlarım. Şimdiden yorumlarınızı bekliyorum teker teker okuyacağım. Herkese iy genel düşüşten dolayı bir süre takipte kalmasını

Şu aralar korkuyor genel bir düşüş nedeni ile. Bu onu korkutmalı mı yoksa gereksiz bir korku mudur bunu da açıklarsanız çok sevinirim arkadaşlarım. Şimdiden yorumlarınızı bekliyorum teker teker okuyacağım. Herkese iyi forumlar.
genel düşüten dolayı bir süre takipte kalsın daha sonra yatırım yapması daha mantıklı olur bence benim düşüncem bu yönde YDT.

Bence direkt foruma yönlendirin, özellikle çok okunan / cevaplanan konulara göz atsın, kendi fikri olmuş olur. Zaten forumda yatırım tavsiyesi vermek yasak, kanunen de yasak. Hem sizin de başınız ağrımaz.

Arkadaşınıza tavsiyem önce kendisine ne yaptığını bilip bilmediğini sormasıdır.

Teknik analiz biliyor mu ? yoksa kısa bir sürede öğreneceğine mi güveniyor?

risk yönetimini biliyor mu ? yoksa para kaybederek mi öğrenecek ?

üst kısımdakileri öğrenip piyasaya girmek için günlük yeterli boş zamanı var mı ?

Bunlara olumlu cevapları yoksa arkadaşınızla o parayı güzelce yiyin en azından arkasından ağlamaz :)

Hevesini kırmak için anlatmadım bunları. Eğer önce biraz kendini eğitip üşenmeden araştırma ve gözlem yaparsa başarmamak için sebep yok.

Tavsiye: kimsenin lafı ile(youtuber, twitter fenomen, kripto kanali vs) yatırım yapmasin. Kendi araştırmasını yapsın mutlaka. Forumu okusun, bazi büyük borsaların eğitim setleri de var ücretsiz türkçe hem de

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri