Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Halka Arzlar Ne Zaman?

images (13).jpeg

2023 yılı halka arz yılı oldu denilebilir. Halka arzlar oldukça güzel kazançlar elde ettirirken 2023 yılının son halka arzuyla halka arz furyasinin bittiğinin sinyali verildi.

Yaklaşık 2-4 milyon kullanıcının talep girdiği halka arz furyasida çoğunlukla farklı kişiler üzerinden hesap açıp halka arzlara katılan bulunuyor. Yani ulkemizde bu kadar borsa yatırımcısı yok diyebilirim.

Geldik 2024 yılına:

Güncellemeyle birlikte halka arz edilecek şirketlerin 2023 yıl sonu için 750 milyon lira ciroya ve 1 milyar 500 milyon liralık aktif büyüklüğe sahip olması gerekiyor. Yani bu büyüklükteki şirketleri düşündüğünüzde 2024 yılında daha büyük şirketlerin halka arz sürecine girebileceğini değerlendirmek zor değil. En azından şimdi ki fiyatlara göre. Elbette sayı da 2023 ün yanına bile yaklasmayacaktır.

2024 Yeni Halka Arz furyası ne ile başlayacak bilemiyorum ama daha seyrek bir halka arz furyası bekliyorum.

yeni halka arz koşulunu sağlayan şirket kalmamış olabilir mi hocam ciddi manada sermaye ve büyüklük istiyor artık bu koşullarda halka arz olacak şirket sayısı azalır

ya hocam milllet bir token duyuyor ön satışına nasıl girecem diye dolanıyor sadece bir iki yer duymuş görmüş bir kere kazanmış sonra neyi varsa kaybetmiş anlatıyorsun anlamıyorlar bari her şeylerini bir kaybetsinler akıllansınlar boşverelim akıllanan forum takipçileri yeter bize :D

Ben artık işyerinde yorum yapmıyorum ne borsa ne kripto konusunda. Soranlara da siteyi biliyorsunuz girip bakın neler yazıyorum. Ya da oradan sorun cevaplayan olur elbet diyorum:)
Harbiden en doğrusu da bu hocam. Kolay bir şekilde bilgiyi birinci ağızdan dağıtınca, ne bizim (şahsi olarak) bir kıymetimiz oluyor, ne de bilginin..

İnsanlar çabalayarak öğrenince daha çok kıymet veriyor öğrendiklerine.

Ki buna öğrenmek, uygulamaya konulmasına da tecrübe diyoruz. 😁

O yüzden mümkünse herkes kendi öğrenip, kendi tecrübe edinsin.

Hayatın her alanında geçerli.

Harbiden en doğrusu da bu hocam. Kolay bir şekilde bilgiyi birinci ağızdan dağıtınca, ne bizim (şahsi olarak) bir kıymetimiz oluyor, ne de bilginin..

İnsanlar çabalayarak öğrenince daha çok kıymet veriyor öğrendiklerine.

Ki buna öğrenmek, uygulamaya konulmasına da tecrübe diyoruz. 😁

O yüzden mümkünse herkes kendi öğrenip, kendi tecrübe edinsin.

Hayatın her alanında geçerli.
Yok benim kafamı sisiriyorlar. Ondan öyle yapıyorum. Birde yatırım tavsiyesi istiyorlar surekli. Ağzımdan yanlışlıkla A coin çıksa her düşüşünde neden düşüyor bu sorusu.

İyi böyle :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri