Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Sosyal Medya Projesi Clarion

dan larimer2.jpg

Dan Larimer'den forum içerisinde sıkça bahsediyorum. Gerek Steem platformu olsun, gerekse EOS içerisinde oldukça fazla adı geçen bir şahsiyet. Zaten her iki kripto paranın kurucusu ve sonrasında CTO'luk görevini üstlendi. Sonrasında da her ikisini de bıraktı. Neyse çok detaya girmeye gerek yok. Aşağıdaki bağlantı içerisinde Da Larimer'den ayrıntılı şekilde bahsetmiştim.

EOS Nedir? EOS Projesinin Detayları Nedir? EOS Nasıl Satın Alınır?

Bugün öyle piyasaya göz gezirirken yabancı sitelerin birinde bir haber gözüme çarptı Dan Larimer emekli oldu artık bulaşmaz bu işlere derken yeni bir projeyi duyurmuş. tabi ki proje henüz sadece başlangıç aşamasında. Konuyla ilgili eliştiricileri tek çatı altında toplamaya çalışıyor. Ama yinede Dan Larimer'den bir proje. Adını da Clarion koymuş.

Dan Larimer için şu kadar söyleyebilirim; Her projede kendini biraz daha aşıyor. Steem bir zamanlar çok popülerdi. hala da belirli bir popülerliğe sahip. Blockchain alanında hala daha iyisi üretilmedi. EOS çok iyi bir çıkış yakaladı. bazı sorunlar yaşadı ama çok büyük bir yatırım miktarına ulaşmayı başardı. Kısaca Dan Larimer artık blockchain teknolojisi alanında sözü geçen ve yaptıkları takip edilen biri.

Dan Larimer merkeziyetsizlik anlayışına fazlasıyla takıntılı durumda. Bu sebeple özellikle Twitter'ın ABD Eski Başkanı Donald Trump'ın hesabını bir süreliğine engellemes nedeniyle sosyal medya da facebook, Instagram, Google, Twitter gibi firmaların baskılarına boyun eğilmemesi gerektiğini düşünüyor. Sosyal medya konusunda tutacak bir proje için büyük çaba sarf ettiğini görmek için fazla detaylara bakmaya gerek yok Steemit INC ile Steem blockchain'i ve EOS'un Voice projesi bulunduğu projelerde bu şekilde insanlar tarafından benimsenecek blockchain tabanlı bir sosyal medya projesine olan isteği gözler önünde Elbette merkeziyetsiz olmalı. EOS'tan merkeziyetsizlik tartışmaları sebebiyle ayrıldığını açıklamıştı bir süre önce.

Neyse şöyle özetlemek istiyorum. Henüz başlangıç aşamasında ama Dan Larimer bu sektörde artık fazlasıyla tanınan biri ve Yatırım Tavisyesi Olmamakla beraber, ortaya çıkaracağı bu yeni projenin de yakından izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

İyi forumlar.

Proje geliştirildiğinde detaylarına bakar, belki buradan 4-5 kişi birlikte orada da paylaşım yaparız. Böyle şeylerde community önemli.

Aslında merkeziyetsiz bir sosyal paylaşım ortamı olması harika. Umarım başarılı bir proje olur. Özellikle bu alanda buna ihtiyaç var bence. Başka bir örneği var mı, yani daha önce yapıldı mı bilmiyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri