Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Taraftar Tokenleri

R

Ramazanakbulut

Misafir
Paribu son dönemlerde pişmanlık ve güzellik gözüyle bakılan bir borsa tartışması devam etmekte. Yoğunluk konusunda sıkıntı yaşaması olumsuz bir yönü olarak değerlendiriliyor fakat taraftar tokenleri ile büyük bir çıkış yaşadığı aşikar.

Reklamlarda dahi karşımıza sıkça çıkan ve sponsor olmaya başlayan bu kripto borsa
Türkiye ile avrupanın büyük liglerindeki birkaç takımda gelişen anlaşmalar mevcut CHZ anlaşma sağlarsa eğer paribuda aktifleşecek tokenlerin fiyatları nasıl olur sizce?
  1. Beşiktaş
  2. Arsenal
  3. M.United
Coin çıkaracağı söylenen klüplerden olduğu söylendi bu klüplerin ekonomisinde yukarıya doğru seyrelme yaşanabilirimi benim kanatimce güzel bir proje olabilir tekrardan bu bir yatırım tavsiyesi değildir :)

Daha önce gördüklerime göre taraftar tokenleri ilk çıktıkları bir kaç gün yüksek artışlar yaşayabiliyor. İlk çıktıkları zaman değerlendirilip kâr edilebilir diye düşünüyorum. (YTD)

Paribu son dönemlerde pişmanlık ve güzellik gözüyle bakılan bir borsa tartışması devam etmekte. Yoğunluk konusunda sıkıntı yaşaması olumsuz bir yönü olarak değerlendiriliyor fakat taraftar tokenleri ile büyük bir çıkış yaşadığı aşikar.

Reklamlarda dahi karşımıza sıkça çıkan ve sponsor olmaya başlayan bu kripto borsa
Türkiye ile avrupanın büyük liglerindeki birkaç takımda gelişen anlaşmalar mevcut CHZ anlaşma sağlarsa eğer paribuda aktifleşecek tokenlerin fiyatları nasıl olur sizce?
  1. Beşiktaş
  2. Arsenal
  3. M.United
Coin çıkaracağı söylenen klüplerden olduğu söylendi bu klüplerin ekonomisinde yukarıya doğru seyrelme yaşanabilirimi benim kanatimce güzel bir proje olabilir tekrardan bu bir yatırım tavsiyesi değildir :)
tutcağını sanmıyorum ama çok eğlenceli olurdu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri