Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Visa kredi kartı, harcadıkça Bitcoin kazandıracak

Ekran Görüntüsü (439).png
Büyük ödeme şirketi Visa, BlockFi firması ile birlikte yeni bir kredi kartı çıkarmak için beraber hareket etme kararı alıyorlar. Bu kredi kartı , harcama yaptıkça, kart sahibine Bitcoin kazandıracak bir özelliğe sahip olacak.

Haber sitesi uzmancoin haberine göre, çıkarılacak bu kartın yıllık 200 dolar gibi bir aidatı olması bekleniyor ve Evolve Bank & Trust tarafından çıkarılacak. BlockFi firmasından yapılan resmi açıklamalara göre, kart sahipleri yapacakları harcama tutarının % 1.5 lik bir kısmını, havayolu milleri veya nakit ödüller yerine Bitcoin olarak geri alacak. Ayrıca ilk üç aylık zaman diliminde 3 bin dolar harcama yapmış üyelere ayrıca 250 dolarlık daha Bitcoin hediye edilecek.

Farklı firmaların veya şirket ortaklıklarının da benzer adımlar atması muhtemel gözüküyor. Bu ortaklık girişimini başlatan Visa ve BlockFi yetkilileri , hedeflerinin bu yeni kredi kartını, 2021 yılının başlarında piyasaya sürmek olduğunu bildiriyor.
 
Güzel haber..Sürekli kredi kartından harcama yapmayı tercih edenler için cazip görünüyor.Bu durum , aynı zamanda , kripto paranın sanallık algısını kırmak açısından da iyi. Bir çok insan halen konuya çok soğuk duruyor. Haksız da değiller aslında. Amerika Birleşik Devletleri'nde bile kripto paraya güven oranı henüz çok düşük. Yastık altı nakit para ya da altın daha güven verici . Bu durum zamanla değişecek muhakkak. Ama çok hızlı olmayacağı da kesin bir konu.Dengeli gitmek gerek.Tüm varlığını asla tek bir yere yatırmamak gerek.hayatın her alanında geçerli aslında bu husus.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst