Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

YouTube @seoteknikleri için çekiliş (:

Ajiba

Uzman Çavuş
Seo danışmanlığı hizmetleri ve seo teknikleri ile ilgilenen arkadaşlar için güzel bir fırsat olarak düşündüğüm bu çekilişe katılım ücretsizdir. Konu açıldıktan 48 saat sonra çekilişe katılım tamamlanır. Ortada bir hakkaniyetsizlik olmaması adına @SatoshiTURK hocamın yada uygun gördüğü bir yönetici arkadaşın bu gönderi altına "çekilişe katılıyorum" mesajı yazarak katılım sağlayan forum üyeleri arasında yapılacak çekiliş sonucu belirlenen kişiye kanalı ücretsiz hediye edeceğim. Kanal alt kanaldır, mazisi temizdir. Şimdiden kazanacak arkadaşa hayırlı olsun :)

İpucu : görseldeki video başlığını 2023 seo teknikleri yerine 2024 seo teknikleri yazarak revize ederseniz (+ etiketlerede 2024 ekleyin) güncel sonuçlarda sıranızı tekrar alırsınız : )

Screenshot_2024-05-03-17-48-17-216-edit_com.mi.globalbrowser.jpg

Kullanıcı adı iyiymiş :) kanalın açılma tarihi önemli aslında bunuda belirtseydiniz hocam. Eski kanal ise değerlidir.

maddi değeri var diye biliyorum eski kanalların bilgin olsun, fakat hocam fiyatlarını bilmiyorum.
16 yıllık bir kanalım var 45000 TL verdiler vermedim :D seninkide 10 yıllık umarım çekilişe katılan olur.
bizim forumda genelde pek youtube ilgi çekmiyor :)

Forumda bir nevi tanışma hemde ilgisi olana faydamız olsun niyetiyle açmıştım konuyu aslında :)

Programcı arkadaşların ilgisini çekebileceğini düşünerek şimdi kontrol ettiğim (Aslında bir ara onlarda bende idi ama başka username'ler için boşa düşürdüğüm)

Usernameleri de boşta ihtiyacı olan kaosun diye konu açsam mı diye düşünüyordum. Bu vesile ile gören burada görür, kısmeti ise ve lazım ise kayıt altına alır. Hayırlı olsun :)

Tek katılımcı olan siz olduğunuz için çekiliş yapmaya gerek yok sanırım. Gmail adresinizi iletirseniz yönetici eklerim sizi. Bir hafta sonrada kanal sahipliğini devrederim. (YouTube güvenlik amaçlı 1 hafta kanal sahipliği devrine izin vermiyor(

Hayırlı olsun bereketli olsun yeni kanalınız.
Hocam kanalı başka amaçlı kullanma fikri var aklımda onaylarsanız öyle almak isterim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,236
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Sdjaguar
Geri