Filecoin Madenci Krizi Yaşıyor

probit borsası
shicco
  • HODL (Holding On for Dear Life): Bir koinin fiyatı düşerken satmadan beklemek, geleceği düşünerek elinde tutmaktır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Bağış Yapan Üye


0.00015041
  • 0.00000001  
  • #1
Okunaklı yazılar ziyaretçilerin her zaman daha çok hoşuna gidecektir.
Büyük bir proje olarak karşımıza çıkan ve kişiler ile şirketlere güvenilir depolama imkanı sunan Filecoin (FIL) 15 Ekim 2020 tarihinde lansmanını tamamlamıştı. Ancak yaşanan son gelişmeler ile birlikte Filecoin madencilerimiz %90 'I işi bırakmış durumda.

FIL yapısı gereği güvenilir depolama hizmeti sundupundan bunun devamlılığı için madenciler teminat almaktadır. Ancak lansmanı yeni yapılmış bir proje için ortada yatırılacak bu ölçüde teminat bulunmamaktadır. Borsalarda bulunan FIL coin ise çoğu yatırımcı tarafından kısa vadede talep açlığı nedeniyle şişmiş olarak değerlendirildiğinden alınıp teminat olarak yatırılmamaktadır. Bu sorun gün geçtikçe çözülecek gibi dursa da şuan için gerek teminat yetersizliği gerek protesto maksadıyla FIL coin madenciliği yapan şirketlerin büyük çoğunluğu fişi çekmiş durumda.
Bu durumda madencilik gelirlerinin 6 ay sonra alınabilmesinin de etkisi olduğunu düşünmekteyim. Çünkü bugün yatır 6 ay sonra kazanmaya başla modeli HYIP 'e benzer tarzda inşa edilmiş ve pek hğceb vermiyor. Yanlış anlaşılması güvenilir değil demiyorum. Ortaklığında bir çok tanınmış şirket mevcut. Ama yapı olarak güven veren bir yapı da değil. Kripto para sektöründe her kesime hitap etmek zorundasınız. Hem madencilere hem borsalara, hem yatırımcılara ve bunlardan ayrıca balinalara.
Zaman ne gösterecek bilinmez ama FIL coin tercih edilmeye devam edecekse şuan yakın zamanda ya madenci kayıplarına bağlı ciddi düşüş, ya da likidite ihtiyacı nedeniyle ciddi yükselişler görmek mümkün olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000816 Bitcoin verilmiştir

0.00000816 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.78 Türk Lirası Değerindedir.

Üst