Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genel Amacı
NFT, METAVERSE, Akıllı kontrat, dağınık uygulamalar (dapp)
Kripto Para Tam Adı
Paribu Coin
Kripto Para Kısa Adı
PRB
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://net.paribu.com/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör

Paribu Coin ( PRB )​

Paribu borsasında sıcak bir gelişme yaşanarak kendi blok zincir ağını oluşturduklarını açıklayıp internet sitesini ve test ağını kullanıcılara sundular. Aynı zamanda Paribu wallet ile kendi cüzdan sistemini de yakın zamanda kullanıma açacaklarını belirttiler. Sistemin bir ilgi çeken adımı ise Paribu Coin kısa adıyla PRB oldu.

PRB paribu net ağının bir belirteci ve ödeme aracı olarak kullanılacak bir coin olarak belirtilmektedir. Henüz arz fiyatı ve arz tarihi ile ilgili bir bilgilendirme yapılmamıştır. Ancak ilk çeyrek itibariyle işlemlerin tamamlanmasını bekliyorum. Ayrıca PRB coin paribu blok zincirinde bir doğrulama mekanizması olarak işlem görecektir. Bu doğrultuda kullanıcılara blok ödülleri ve staking ödülleri gibi ödüllerinde sunulacağı izahnamesinde belirtilmektedir.

PRB coin için Satışa ayrılan kısım %33.33 lük bir kısımdır. Teşvikler için %30, Blok Ödülleri için %16,67, Geliştirme süreci için %13,33 Paribu.com kullanıcı ödülleri için ise %6,67 lik bir ayrım yapılmıştır.

PRB coin maksimum arzı ise 600.000.000 olarak belirtilmiştir.

ekran-resmi-2022-02-03-164312-547.png

Merak Edenler İçin Paribu PRB White Paper

Moderatör tarafında düzenlendi:
Girişimleri hayırlı olsun. Blok zinciri ağları ve coinleri ile neyi amaçladıklarını, gelecekte neler yapmayı planladıklarını, diğer akıllı sözleşme platformlarına göre avantajlarını vs. anlatmak isterlerse sitemize bekleriz. :)

Geç bile kalınmış bir girişim. Tebrik ediyoruz Paribu'yu. Aynı hamleyi BtcTürk'ten de bekliyoruz. Yerli borsalarımız boş durmamalı.

Coinmarketcap > Borsalar listesinde her geçen gün geriye düşüyoruz. İlk yirmiye oynamalıyız artık.

Bence geç bile kalınmış ama yerinde bir girişim olmuş. Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi belirli zamanlarda sitelerinde yaşanan sıkıntıları çözme konusunda da adımlar atarlar umarım. Hatta önceliklerinin bu olması gerektiğini düşünüyorum.

Bence geç bile kalınmış ama yerinde bir girişim olmuş. Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi belirli zamanlarda sitelerinde yaşanan sıkıntıları çözme konusunda da adımlar atarlar umarım. Hatta önceliklerinin bu olması gerektiğini düşünüyorum.
Aynı sıkıntı eğer yaparlarsa prb ön arzında ve ilk listeleme de de olacak sadece alım çalışacak satışlar çalışmayacak 🤣bu benim teorim belki ters teper diye yazıyorum

Aynı sıkıntı eğer yaparlarsa prb ön arzında ve ilk listeleme de de olacak sadece alım çalışacak satışlar çalışmayacak 🤣bu benim teorim belki ters teper diye yazıyorum
Fenerbahçe Token ilk listelemesinde sitenin ne hale geldiğini bilen bilir. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,292
Kullanıcılar
6,693
Son üye
agumba
Geri