Neler yeni

profitcentr.com - Çok yüksek güven dereceli Ptc

probit borsası
  • Pre-mining: Kripto para piyasaya sürülmeden önce kripto para birimi kurucusu tarafından paranın bir bölümünün çıkarılmasıdır.

haluk

Albay
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Bağış Yapan Üye
Onursal Üye
Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
1,195
Tepkime puanı
462
Puanları
285
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
profitcentr.com ...
Yaklaşık olarak 12 yıldır faaliyet gösteren ,piyasa güveninin en yüksek olduğu, ödemelerini aksatmadan yaptığı ispatlanmış elit ptc sitelerinden birisi .

Kazanç için çeşitli yollar ;

Sörf siteleri ---- Her gün ziyaret edebileceğiniz , reklam verenlerin sitelerini izleyerek kazanç elde edeceğiniz bölümdür.
Mektuplar ----- Gösterimde olan e postalara erişim yaparak , basit güvenlik sorusunun cevabını vererek kazanabilirsiniz.
Görevler ---- Kazanç için çok farklı görevleri bir arada bulacağınız bölümdür . Ve yine en yüksek ücret alabileceğiniz işler bu bölümde listelenir.. Daha yüksek kazançlar için her gün ziyaret edip yeni görevleri aramak kazançlarınız için iyi bir yöntemdir. Bu bölümdeki işleri yaparken , youtube ,ınstagram tik tok vs gibi sosyal medya hesaplarınızın olması (fake hesaplarda olabilir ) işinize yarayacaktır.
Testler ---- İş verenlerin , izlemenizi istediği yolu izleyerek size soracağı basit bir soruyu cevaplayarak kazanabilirsiniz.
Yarışmalar ---- Yönlendirme yarışması vs. türü yarışmalarda dereceye girmeniz hainde kazanç elde edersiniz.
Youtube ----- Bu sosyal medya ile ilgili , abone olma -beğeni bırakma gibi basit işler yaparak kazanabilirsiniz.

Sitede bir nevi rütbe gibi düşünebileceğiniz seviye sistemi var . Seviyenizin yüksek olması , daha yüksek ödüllü işlere ulaşmanızı sağlayacağı gibi günlük para çekme limitinizi dahi etkileyecek bazı özellikler barındırır.

Minimum para çekme işlemciniz ve seviyenizle bire bir ilgilidir. 2 - 50 ruble arasında değişir.
Para çekmek için kullanabileceğiniz işlemciler ; Payeer ,Yandex money , Web Money , Perfect Money , Cep telefonu , Qıwı .

Sitede inceleme yapmak isterseniz , normal link ;

 

Bu konudan haluk isimli kullanıcıya 0.00001736 Bitcoin verilmiştir

0.00001736 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 5.50 Türk Lirası Değerindedir.

Üst