Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

10 Dolar İle Milyoner Olmak

Başlık sahibinden esinlenerek ufak miktarlarla ben de birkaç deneme yaptım. Yatırdığım paralar beni zor duruma sokmayacak paralar, bakalım gelecekte neler olacak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Millet 10 dolar ile milyoner olmanın yolunu buluyor ben ise 1000TLyi 1 haftada 500TL ye düşürüyorum
Sabır ve araştırma şart kardeşim. Umarım doğru yatırımlar ile güzel kazançlar elde edersin
Her ne kadar zor görünüyor olsa da imkansız değil.
Emeğine sağlık (y)
Zoru başarırız imkansız biraz zaman alır diyeceğim ama bu sektörde iddialı konuşmaya gelmez :)
Teşekkür ederim (y)

Piyasaya çıkmamış yahut yeni çıkmış sanal paraların takibi gerçekten bir yatırımcı için çok önemli. Piyasadaki çoğu insan maalesef sürü psikolojisiyle hareket ediyor. Mesela Doge çıkıyor o zaman alalım deyip zarar etmek gibi.

Yorumlar çok değişik herkes karamsar olmuş.

100 lirayı yönetemeyenler 1 milyonu da yönetemez. Yani benim 1 milyonum olsa bu işten çok para kazanırım diyenlerin alayı sahte nasıl 100 lirayı batırabiliyorlarsa 1 milyonu da batırabilirler.

Konu sahibi tam bir ilham kaynağı en azından coinmarketcap sıralamasında 6.sıraya gelen dogecoine 10 dolar atıp zenginlik hayali kurmuyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri