Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

10 Dolar İle Milyoner Olmak

bir yabancı borsada 5 dolar ile milyoner olan birinin hikayesini okumuştum borsadaki anlık bir sorundan dolayı onlarca dolar değerindeki koin centlere düşünce hızlı davranıp borsadaki son parasıyla almış bir kaç yıl sonra aldığı koinler milyon değeri aşmış

Risk yüksek ama borsada ne olacağını kestirmek cidden zor her an her şey olabiliyor DOGE bir örnek bence (Yatırım Tavsiyesi değildir)

bir yabancı borsada 5 dolar ile milyoner olan birinin hikayesini okumuştum borsadaki anlık bir sorundan dolayı onlarca dolar değerindeki koin centlere düşünce hızlı davranıp borsadaki son parasıyla almış bir kaç yıl sonra aldığı koinler milyon değeri aşmış
Umarım bir gün benim hikayemi de okursunuz :)

Kendi yol haritanı gayet iyi yazmış ve yerine getirmişsin umarım istediğin hedeflere ulaşırsın

Çok güzel yazmışsın öncelikle ellerine sağlık (y) 10 dolar ile milyoner olmak muazzam bir şey, bunu yapmak her yiğidin harcı değil. Yaptığın işi iyi bilmek ve gerekirse riskte almak gerekiyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri