Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Alien Worlds NFT Özellikleri

Alien Worlds oyununda kazım yapılan yerlerin ve kullanılan Tool'ların biribirinden farklı özellikte olduğunu söylemiştik. Şimdi bu hesaplamalar neye göre yapılıyor ona değineceğiz.

5.png

TLM Hesaplama Nasıl Yapılır?

NFT lerin Sol Üst kısmındaki değerler TLM kazım değerleridir. TLM çıkarmaya yönelik hesaplama şu şekilde yapılmaktadır:

LAND TLM Değeri X (Tool 1 TLM Değeri + Tool 2 TLM Değeri + Tool 3 TLM Değeri)

Eğer sadece tek ya da 2 tool mevcutsa boş olan yerin değeri 0 kabul edilerek hesaplama yapılır.

NFT Hesaplama Nasıl Yapılır?

NFT lerin Sağ alt kısmındaki değerler NFT çıkarma şansına yönelik değerlerdir. NFT çıkarmaya yönelik hesaplama şu şekilde yapılmaktadır:

LAND NFT Değeri X (Tool 1 NFT Değeri + Tool 2 NFT Değeri + Tool 3 NFT Değeri)

Eğer sadece tek ya da 2 tool mevcutsa boş olan yerin değeri 0 kabul edilerek hesaplama yapılır.

Mining Süresi Hesaplama

2 Mining işlemi arasındaki sürenin kazım yatığınız yer ve elinizdeki ekipmanlarla alakalı olduğu belirtmiştik. NFT lerin ortasında bulunan Second (saniye) kısımları her NFT'nin yenilenme süresidir. Land'in ortasında bulunan çarpan ise Land çarpanıdır. Minin Süresi Hesaplaması şu şekilde yapılmaktadır:

LAND Çarpanı X ( Tool 1 Süresi + Tool 2 Süresi + Tool 3 Süresi)

NFT'lerin sol alt kısmında bulunan değer kazım sırasındaki bekleme süresini etkileyen faktördür. Bu değerler ne kadar yüksekse, Mining işlemi esnasında bekleme süreniziz azalma ihtimali artar. Yanlış anlaşılmasın 2 mining arasındaki süreden bahsetmiyorum. Mining yaparken sürekli dolup duran bir bekleme ekranı bulunmaktadır. Bu ekraın bazı arkadaşlarımda 20 dakikaya kadar sürebildiğini gördüm. Kendi ekipmanlarımla 0-5 dakika arasında bu mining bekleme süresini bitiriyorum.

Alien Worlds ile ilgili diğer içeriklere aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alien Worlds Üyelik Nasıl Yapılır?

Alien Worlds Mining Nasıl Yapılır?

Alien Worlds En İyi Mining Alanları (LAND)

Son düzenleme:
Bekleme süresinin neyle alakalı olduğunu merak ediyordum. Bazen 5 saniyede dolan süre bazen 5-10 dakikaları buluyor, ondan sonra zaten sayfayı yeniliyorum. Kafamda acaba uzun beklediğimizde NFT düşürme olasılığı artıyor mu diye bir matematik vardı ama yanlış sanırım. :D

Bekleme süresinin neyle alakalı olduğunu merak ediyordum. Bazen 5 saniyede dolan süre bazen 5-10 dakikaları buluyor, ondan sonra zaten sayfayı yeniliyorum. Kafamda acaba uzun beklediğimizde NFT düşürme olasılığı artıyor mu diye bir matematik vardı ama yanlış sanırım. :D
Herkes kendince farklı bir taktik uyguluyor. Kimisi az nft çıkarma olasılığıyla fazla kazayı diyor. Kimisi yüksek olasılıkla az kazsamda olur diyor. Ben 2nci gruptayım. :)

Herkes kendince farklı bir taktik uyguluyor. Kimisi az nft çıkarma olasılığıyla fazla kazayı diyor. Kimisi yüksek olasılıkla az kazsamda olur diyor. Ben 2nci gruptayım. :)
Ben orta gruptayım ikisinden toplamda en çok verimi almaya çalışıyorum. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,279
Kullanıcılar
6,699
Son üye
agumba
Geri