Bitcoin ABD Senatosunda

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • DYOR (Do Your Own Research): Kendi araştırmalarınızı yapın anlamına gelir.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
ABD'de seçimler devam ediyor. Seçim sonuçları açıklandıkça başkanlık yarışının yanı sıra senato da yavaş yavaş şekilleniyor. Herkes başkanın kim olacağına odaklanmışken arka planda sessiz ama önemli gelişmelerde yaşanıyor. En azından kripto paralara ilgi duyanlara yönelik gelişmeler demek daha doğru olur sanırım.

Coinkolik'in haberine göre mevcut haliyle devam etmekte olan ABD seçimlerinde çok önemli bir Bitcoin destekçisi ABD Senatosunda yerini aldı. ABD'de yapılan genel seçimler esnasında Cumhuriyetçi Parti Adayı Cynthia Lummis, kulislerde çıkan söylentilere göre Bitcoin'i destelemek istediği söyledi. Bu söylentilerin çıkış kaynağı Avanti Bank & Trust CEO'su Caitlin Long. Long Twitter üzerinden paylaştığı tweet ile bu söylentilerin başlamasına sebep oldu. Aksi bir açıklamanın gelmemesi de şu an için durumun destekler nitelikte olduğunun bir göstergesi olarak algılandı.

Cynthia Lummis çevresinde Bitcoin meraklısı olarak biliniyor. ilk alımını ise 2013 yılında gerçekleştirmiş. Lummis daha önce kongrede görev aldığı zamanlarda yapmış oldu bir video konferansından şu sözleri sarf etmişti:

Kongrede kaldığım süre boyunca, ilk olarak Bitcoin'i öğrendim. Merkezi olmayan halka açık hesap defteri ve sabit bir arz ile Bitcoin'in ne kadar yenilikçi olduğuna şaşırdım. Yalnızca 21 milyon Bitcoin olacağını bilmek, onu çekici bir değer deposu haline getiriyor.

Lummis yaptığı bir başka açıklamada ise Bitcoin'in, küresel anlamda dominant para birimi olan doların yerini alabileceğini ve bu ekonomik geleceğin artık kabullenilmesi gerektiğini belirtti.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00002060 Bitcoin verilmiştir

Üst