Neler yeni

DragonEx kapanıyormu

  • Public Key Encryption: Birinin görevi şifrelemek diğerinin ise çözmek olan çift anahtarlı şifreleme sistemidir.

zalım

Er
Katılım
22 Eki 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
istanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

OKEx'in ardından kripto yatırma ve çekme işlemlerini durduran DragonEx, sorunun çözülememesi halinde tamamen kapanabileceğini duyurdu!
Yatırma ve çekme işlemlerini durduran DragonEx kepenk indirmeyi değerlendiriyor!

HABERLER
  • Kripto borsa DragonEx, OKEx'in çekim işlemlerini durdurmasına bağlı sorunlar nedeniyle platform üzerinde tüm dijital paralar için yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı.
    DragonEx, 21 Ekim tarihli resmi duyuruda OKEx'in çekim işlemlerini durdurmasının müşteriler arasında merkezi borsalara dair bir "güven krizini" tetiklediğini, bunun da platformdaki fonları kuruttuğunu ve hizmetleri aksattığını açıkladı.
    DragonEx, platform üzerindeki yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatmak için bir yeniden yapılanma planı üzerine çalışıyor. Şirket temsilcileri, borsanın 2 Kasım 2020'ye kadar yeniden organize olmayı başaramaması halinde kapanmak zorunda kalabileceğini açıkladı.
    Borsa, aynı zamanda Mart 2019'da kullanıcıların 7 milyon doların üzerinde zarar etmesine neden olan büyük bir siber saldırıya uğradığından bahsetti. Şirket yöneticileri, bir yıllık sıkı çalışmanın ardından bile çalınan varlıkların kurtarılamadığını açıkladı.
 

Üst