Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Potansiyel Gördüğüm 3 Altcoin

SC de yaparsa deme benim keyfime :D EGLD güzel bir yerden başladım inanılmaz artmasa bile bir popülarite yaratacaktır. NIM de iyiymiş ancak kullandığım borsada olmadığından sahip olamadım.

Siacoin altın koşu yaptı resmen. 0,042 dolar seviyelerini gördü.
Nim, 0,015 dolar seviyelerini gördükten sonra 0,012 dolar seviyelerine geri çekildi.
EGLD ise 5 gün önce 243 dolara çıkmıştı. Şu an 214 dolar.

1618619218967.png

Kırmızı trend çizgisine bir dokunuş daha gelir mi acaba? Yeşil destek çizgimiz ile kesiştiği noktalarda 0.01 seviyelerinde güç alıp yeni bir ATH denemesi veya 0.013 destek noktamızın üzerinde kapanışlarla oradaki yerini benimseyebilirse güzel olur. YTD.

Konuyu bir tık geç gördüm sanki sc suan ki seviyesinde girilir mi acaba düşme olur mu 0.05 dolar da şuan
Aslında bu tür cevabı direkt yatırım tavsiyesi olacak sorulara net cevap vermiyoruz forum prensipleri gereği.
Siacoin ile ilgili farklı yazılar mevcut forumda. Hepsini okuduktan sonra kendi çıkarımını yapman gerek hocam.
Siacoin potansiyel barındıran bir coin. Piyasa değerini göz önüne aldığımızda hala potansiyel barındırıyor. Bununla birlikte yatırım yapılıp yapılamayacağı, o yatırımın süresine bağlı biraz da. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri