Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

RPlanet NFT Stake Nedir ?

Merhabalar herkese bildiğiniz üzere 2021 yılı nft yılı oldu ve olmaya devam ediyor , bu günde NFT, benzersiz bir dijital öğeyi temsil edebilen kartlarımızı nasıl stake ede biliriz gelirler ne durumda bunu size anlatacağım .

Öncelikle wax.io hesabınızın olması gerekiyor bunu tekrar anlatmayacağım daha önce paylaşmıştım , tıkla konuya git .
Wax io hesabınız var ve hesabınız da waxların olduğunu var sayıyorum .
rplanet.io wax cloud hesabımızla giriş yapıyoruz
rplanet 1.PNG

Daha sonra staking kısmına geliyoruz

rplanet 2.PNG

Burada gördüğünüz gibi onlarca oyun var (hepsi ile ilgili konu hazırlayacağım )
Sizin eliniz de kartı olan oyunu seçiyorsunuz ben allien world u seçiyorum
rplanet 3.PNG

Oyunu seçtiğim zaman karşıma bu ekran geliyor
rplanet 4.PNG

Dahaca stake etmediğim kartlar var gördüğünüz gibi ve üstlerinden bana stake ettiğim zaman saatlik kazancımı gösteriyor yaklaşık 0,3 aether (hangi tür kaç veriyor yazacağım )
Stake e basıyorum onay gönderiyorum ve kartlarım stake ediliyor işlem bu kadar basit .

Bu bizim 1. kazanç Modulumuzdu buna göre kartların stake getisi listesi aşağı da verdim

Liste

2. Kazanç modülümüz üret kazan ve stake et
Bu kısım için temel olarak 4 elementimiz var bu elementleri aether ile satın alıyoruz

rplanet 5.PNG

Hava toprak su ve ateşi farklı sayı ve kombinosyonlar ile birleştirerek farklı elementler elde ediyoruz
rplanet 6.PNG

bu işlemleri yaparken ufak wax ödüyor ve bir miktar eathrnet kazanıyoruz buradan kazandıklarımızı da aynı şekil stake ederek aethern kazana biliyoruz.

Kazandığımız aethernleri isterseniz alcor exchanges de bozarak çeke bilir isterseniz yeni elementler üreterek tekrar stake yapa bilirsiniz .

Aethenrleri çevirme hakkında olan konuya bu linke tıklayarak gide bilirsiniz .

Moderatör tarafında düzenlendi:
NFT lerim popülerliğinin yanında NFT Stake olayı da bu aralar popüler olmaya başladı. Açıkçası bu konuda ayrıntılı dökümanlar bulmanın zor olduğu şu günlerde böyle bir içerik ilaç gibi :)

NFT lerim popülerliğinin yanında NFT Stake olayı da bu aralar popüler olmaya başladı. Açıkçası bu konuda ayrıntılı dökümanlar bulmanın zor olduğu şu günlerde böyle bir içerik ilaç gibi :)
Türkçe den ziyade yabancı kaynaklar da sınırlı bilenler daha fazla kazanmak için anlatmıyor hatta anlatmak için para isteyenler bile dolu şu sıralar

Çok karışık bir sistem ama anlatım gayet başarılı. Bunların hepsine uzun bir süre ayırarak incelemek ve ondan sonra değerlendirmek gerekiyor. Eline sağlık.

Merhaba, peki r planette ki stake içeriği ne oluyor itemlerle kazım gücümüz mü olur yani bir bnb stake etmek gibimi çünkü faiz devreye giriyor istemiyorum onuda, bu konu hakkında bilgi verirsen sevinirim, faizlik bir durum varmı

Merhaba, peki r planette ki stake içeriği ne oluyor itemlerle kazım gücümüz mü olur yani bir bnb stake etmek gibimi çünkü faiz devreye giriyor istemiyorum onuda, bu konu hakkında bilgi verirsen sevinirim, faizlik bir durum varmi
Stake gücü su oluyor kartlarını sistem de kilitleyerek aethern kazanıyorsun faiz denilir mi bilmiyorum , kartların turu ne nadirligi aynı zaman da hangi oyundan olduğu da önemli

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,310
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Sdjaguar34
Geri