Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

777 Token Nedir ve Ön Satışı

Pek etkisi olmamış sanırım. 0,17 satılmıştı şimdi 0.19 oldu sadece :)
ön satış tarihi çok uzun bir ay daha var bitci kendi çıkardığı projelerde uzun ön satış süresi verince genelde son gün bitiyor arz BRACE ve diğer projelerde bu şekilde oldu ben şahsen son güne yakın girerim hatta YTD olmak ile birlikte yüklü girebilirim arz fiyatının altına düşmez tek kafama takılan satamadığımız kilitli kısımlar iadeye dahil mi yani satınca iade yapabilecez mi

Yazıyı düzenledim Listeleme tarihi 7 Aralık olarak belirlendi ön satışta satılmayanlar listeleme günü yakıma gönderilecek az satılmasında fiyatın oldukça etkisi var fiyat tl olarak 0,5 TL civarında ve bitci paritesinde son dönemin en yüksek fiyatlı satışı

Yazıyı düzenledim Listeleme tarihi 7 Aralık olarak belirlendi ön satışta satılmayanlar listeleme günü yakıma gönderilecek az satılmasında fiyatın oldukça etkisi var fiyat tl olarak 0,5 TL civarında ve bitci paritesinde son dönemin en yüksek fiyatlı satışı
Zaten fiyat arz hesaplamasında çok yüksek geldi fiyatı. Neye göre hesap yapıyorlar anlamiyorum. Başka bir kriptoyu 20 de bir 50 de bir 100 de bir altına satarken(arz oranına göre)

Çok içim isinmadi arkadasa. Almayacağım muhtemelen

ön satış tarihi çok uzun bir ay daha var bitci kendi çıkardığı projelerde uzun ön satış süresi verince genelde son gün bitiyor arz BRACE ve diğer projelerde bu şekilde oldu ben şahsen son güne yakın girerim hatta YTD olmak ile birlikte yüklü girebilirim arz fiyatının altına düşmez tek kafama takılan satamadığımız kilitli kısımlar iadeye dahil mi yani satınca iade yapabilecez mi
Hocam o kadar çok karışık bir metinleri varki. Anlamak mümkün değil. Resmen laf dolandirilmis. Dedik ya 3 defa okudum anlamadım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri