Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

777 Token Nedir ve Ön Satışı

en azından geri alım garantisi var diye girdim valla hocam satışı nasıl olsa bir şekilde tamamlayacaklar daha %0,36 gibi bir rakam satılmış astrodan gelen bedava parayı buna bastım

Ben zaten onuda beceremezler diye girmedin
kendi tokenleri gerçi çıkan diğer projelerinde başkaları tarafından çıkartıldığını düşünmüyorum hepsi kendi projeleri olabilir çünkü bir ekip çıkıp projeleri savunmuyor yada geliştirmek için bir şey yapmıyor ben olsam youtube falan canlı yayını yapardım galiba tüm projeler bitci tarafından oluşturuluyor hem onlar kazanıyor hemde toplanan ön satış parası ile ilk gün pump yaptırıp milleten alıp millete satıyorlar 777 tokende direkt böyle ama fiyatı yüksek diye satışı az kaldı bedavadan geldi diye 3500 tl değerinde alım yaptım satışın son gününü öne çektiler listelemede öne çekilirse güzel olur son dönem yaptıkları satışların hiç birine girmedim çünkü saçma geldi

yeni gördüm 777 token ön satışında bin tl alıma 1 çark hakkı veriliyormuş çarkta iphone15 ps5 ve daha bir çok güzel ödül var boş ödüllerde var şansa ne çıkarsa :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri