Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 Nisan Alt Coin Rallisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ralli konusu daha yokken tüm altların harekete geçmesi olayını konuşuyorduk. Şimdi hangi konu altına yazdığımızı hatırlamıyorum; fakat beklendiği gibi sert hareketlerle tüm altların birden fırlamayacağını, kalitesine göre projelerin zamana yayılarak yükseliş göstereceğini konuşuyorduk. Hali hazırda iki aydır aynen böyle oluyor. Bahsi geçen ralli 2 ay önce başladı.

arkadaşlar XRP bence güzel hareketlendi :D
9 nisana bağlamıyorum tabi ki bunu.
Benim kızdığım nokta youtuber olarak iş yapıyorsun binlerce insana nasıl telkinde bulunabilirsin.

9 nisan haberinin ilk çıkış noktası 240K insan var yazık değil mi?

sen nesin kimsin ya ? :D

bu hafta sonu bi vahşet olursa boğa sezonuna devam bu arada fiyatların düşmesi olumlu bişey stop kullanana
Bende aynı fikirdeyim.
Öncelikle herkese merhaba burada daha çok yeniyim Başlıkta yazıldığı gibi bugün 9 Nisan bende birkaç telegram grubunda herkes bundan bahsediyorum ve bu saate kadar hiç bir coin ralli yapmadı bakalım bu saatten sonra ne olacak
Öncelikle hoşgeldin. Bu gibi tarihlere inanmayın ben bunu öğretmiş oldum size :)

1 insanın bilinçsizce bir hareketi binlerce insanı düşündürebiliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,260
Kullanıcılar
6,701
Son üye
Bayram4402
Geri