Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 Nisan Alt Coin Rallisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yatırım Tavsiyesi Olmadığını Vurgulamayı Unutmayalım...
Nereden alım nereden satım yapacağımı bilemediğim için bu sabah 20 Alt coinin 15'ini kırmızı görerek uyandım. BTT 2x gelir elde etmeme rağmen satım yerini kestiremediğim için verdiği gelirin %70'ini iade ettim :)

Şuan 3 Alt coin için atılım bekliyorum. ADA, IOTA ve ICX Bunlardan birisi %50 oranında artış sağlarsa bu sefer trenden atlayacağım.
Screenshot_1.png

Dün Sabah 10'da yazdığım mesajdan sonra durum bu, 2 Binlik bir yatırımım var. Dün %10 kaybım olmuştu bugün ise bu kaybımı telafi ettim.

Alım konusunda tercihlerimin 10'da 7'si doğru fakat satış konusunda ise 10'da 7'si yanlış oluyor :D Analiz konusunda araştırma yaparak bazı coinlerden çıkmak istiyorum. DOGE RVN, CVC ve SC gibi coinlere niye girdiğimi bilmiyorum. Bu coinlerin geleceği hakkında yeterli bilgim olmadığı için de bunlardan gelecek tutarı diğer projesi iyi olan coinlere yatırmak istiyorum.

Bunlar tabiki benim görüşüm yatırım tavsiyesi değildir.

Son düzenleme:
UTC saati ile takip edeceğim :D bu şehir efsanesini kim çıkarttı lütfen kaynak paylaşalım.
üşenmeden google üzerinde arama gerçekleştirdim tek şu eleman çıktı

17 dakika boyunca tamamen dayanaksız bir şey açıklanmış, çok enteresan. Neyse olsun da biz de kazanalım çok önemli değil.

Ekli dosyayı görüntüle 3484

Dün Sabah 10'da yazdığım mesajdan sonra durum bu, 2 Binlik bir yatırımım var. Dün %10 kaybım olmuştu bugün ise bu kaybımı telafi ettim.

Alım konusunda tercihlerimin 10'da 7'si doğru fakat satış konusunda ise 10'da 7'si yanlış oluyor :D Analiz konusunda araştırma yaparak bazı coinlerden çıkmak istiyorum. DOGE RVN, CVC ve SC gibi coinlere niye girdiğimi bilmiyorum. Bu coinlerin geleceği hakkında yeterli bilgim olmadığı için de bunlardan gelecek tutarı diğer projesi iyi olan coinlere yatırmak istiyorum.
hocam projesini merak ettiğiniz coinleri wiki kategorimizde inceleyebilirsiniz eğer orada yoksa konu açarak isteyebilirsiniz.
ayrıca paylaşımlarınızda lütfen yatırım tavsiyesinde bulunmadığınızı belirtin.

Ben WIN, DENT ve COTI'deyim. Bende de YTD mevcut :) Ben 2-3 gün önce gördüğüm için bu coinlerden çıkış yapmak istemedim. Şunu da belirteyim umarım 9 nisan rallisini coinler de biliyordur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,249
Kullanıcılar
6,716
Son üye
yuzarsifmann
Geri