Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Pixel Launchpool

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
indir (1).png

Binance tarafından BNB yatırımcılarına risksiz kazanç fırsatı sunulan laucnhpool sisteminin 46. projesi Ronin ekosisteminde geliştirilen Play To Earn projesi olan Pixel Token olmaktadır. Pixel token ile ilgili detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Pixel token lauchpool farm dönemi 09.02.2024 00:00 UTC itibari ile başlayacak olup toplamda 10 gün sürecektir. Pixel token 19.02.2024 tarihinde Binance borsasında PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD ve PIXEL/TRY işlem çiftlerinde listelenecektir. Proje ile ilgili detaylar;
PIXEL Başlatma Havuzu Ayrıntıları:

• Token Adı: Pixels (PIXEL)
  • Maksimum Token Arzı: 5.000.000.000 PİKSEL
  • Launchpool Token Ödülleri: 350.000.000 PİKSEL (maksimum token arzının %7'si)
  • İlk Dolaşan Arz: 771.041.667 PİKSEL (maksimum token arzının %15,42'si)
  • Akıllı Sözleşme Detayları: Ethereum , Ronin
  • Staking Koşulları: KYC gerekli
  • Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit:
  • BNB havuzunda 116.666,66 PİKSEL
  • FDUSD havuzunda 29.166,66 PİKSEL
Desteklenen Havuzlar:

• Stake BNB : 280.000.000 PİKSEL ödül (%80)
  • FDUSD Stake Edin: 70.000.000 PIXEL ödül (%20)

Ben bundan bişey anlamadım ben stake ederken 2 milyon bnb vardı. Dün stake süresi doldukdan 2 saat sonra baktığımda 10 milyon bnb stade edilmiş görünüyordu. İçimden geçtiki 2 milyondan 10 milyona bir anda nasıl çıktı binance kendi de girdi katılan fazla olmadıgı için ve fazla dağıtmamak için dedim. Şimdi baktım 15 miyon bnb diyor. Süre doldukdan sonra nasıl arıyor bu habire

Hala stake edilebiliyor görünüyormuş. Uyanıklar başda birmediler BNB yi dumplattılar sonra yaptılar oyunlarını

Bişey düşmüyoki maşallah milyon milyon bnb basıyorlar. Kaç dolardan çıkar acaba değermi beklemeye. Çekip bnb yükselmişken satsammı. Sırf bnb den 800 tl karım oldu 😀

Ben bundan bişey anlamadım ben stake ederken 2 milyon bnb vardı. Dün stake süresi doldukdan 2 saat sonra baktığımda 10 milyon bnb stade edilmiş görünüyordu. İçimden geçtiki 2 milyondan 10 milyona bir anda nasıl çıktı binance kendi de girdi katılan fazla olmadıgı için ve fazla dağıtmamak için dedim. Şimdi baktım 15 miyon bnb diyor. Süre doldukdan sonra nasıl arıyor bu habire
son saniyeye kadar stake yapılabiliyor son saniye dediğim 19 şubat son saniyeye kadar katılım için süre sınırı yok hocam

Bişey düşmüyoki maşallah milyon milyon bnb basıyorlar. Kaç dolardan çıkar acaba değermi beklemeye. Çekip bnb yükselmişken satsammı. Sırf bnb den 800 tl karım oldu 😀
İlk anda katılım daha az olduğundan bir nebze fazla verir. Katılım dakikalar geçtikçe artmaya başlar ve gelir azalır. Belli bir noktada da sabitlenir gibi birşey. Yatıran yatırır, giriş çıkış çok olmaz.

Bu çok uzun zamandır böyle hocam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri