Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pixels (Pixel) Token

Genel Amacı
Play to earn, NFT,
Kripto Para Tam Adı
Pixels
Kripto Para Kısa Adı
Pixel
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2024
Web Sitesi
https://www.pixels.xyz/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Adsız tasarım (4).png

Ronin blockchain metaverse ve oyun alanında platformun kendi projesi olan AXS ve SLP tokenler ile AXS play to earn modeli ile ses getirmeyi başarmıştı. AXS metaverse fırtınası ile ciddi manada yükseliş gösterirken stake gelirleri ile de yatırımcısının dikkatini çekmeyi başarmıştı. Ardından kurulan Ronin cüzdan ve Ronin blockchain ağıda ekibin kendini geliştirme özelliklerini ön plana çıkarmıştı. Bu anlamda özellikle son Binance listelemesi de Ronin coinin gelişimine katkı sağlayan bir adım olarak öne çıkmaktadır.

Ronin ekosisteminin yeni gözdesi ise PİXELS platformu ve oyunuda öne çıkacak gibi görünüyor.

Pixels Nedir?

Pixels eski tip atari oyunlarının grafiklerini barından bir farm modelli Play to earn projesi olarak öne çıkmaktadır. Kullanıcılar sahip oldukları arsa üzerine çifçilik yaparak üretimlerini pazarda satmaktadır. Bu satış sonucunda ise $BERRY kazanılmaktadır. Kazanılan Berry tokenler ise daha sonrasında Pİxel tokene çevrilerek nakite dönüştürülebilmektedir.

Oyuna erişmek için kullanıcıların site üzerinden metamask, ronin yada diğer cüzdanlarını bağlayarak oyuna katılım sağlayabilmektedir. Şuanda bir çok özelliği kapalı olan oyun için ücretsiz kayıt yaptırılabilmektedir.

Pixels platformunda oyuna başlamak için kullanıcıların opensea üzerinden alacakları arsaları cüzdanlarına aktarmaları ve oyuna bağlamaları gerekmektedir. Oyunun kazanç oranları henüz belli değildir ancak oldukça kolay bir görünüme sahiptir. Ayrıca Ronin ağında oluşturulması merak edilen bir diğer özelliği olarak merak edilmektedir.

Pixel'i oynuyorum vip'te satın aldım. Sistem değişti ve kendi coinlerini çıkarıyorlar bu yüzden Pixel'i ayın 19'unda Binance borsasında launch edecekler. Normalde oyunun yan coini olan Berry kazanılıyordu ama Pixel çıkacağı için oyunda bulunan Berry coinleri otomatik olarak Pixel'e çevirdiler ve geçen gün oyunda belli görevleri yapanlara Pixel coin dağıttılar. Bakalım launch edilince ne olacak. Topluluk çıkış fiyatının en az 0.20-0.25$ olmasını bekliyor.

Pixel'i oynuyorum vip'te satın aldım. Sistem değişti ve kendi coinlerini çıkarıyorlar bu yüzden Pixel'i ayın 19'unda Binance borsasında launch edecekler. Normalde oyunun yan coini olan Berry kazanılıyordu ama Pixel çıkacağı için oyunda bulunan Berry coinleri otomatik olarak Pixel'e çevirdiler ve geçen gün oyunda belli görevleri yapanlara Pixel coin dağıttılar. Bakalım launch edilince ne olacak. Topluluk çıkış fiyatının en az 0.20-0.25$ olmasını bekliyor.
Hiç bize söylemiyon :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri